Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

5 Darčeky

Personalizované darčeky Oreo: vytvorte si vlastné prispôsobené sušienky Oreo

Oreo je všeobecne známa značka ikonických čiernobielych sušienok. Vďaka bohatej kakaovej chuti sušienok a jemnej vanilkovej krémovej náplni má Oreo viac ako storočné dedičstvo, ktoré siaha až do roku 1912!

Spoločnosť YourSurprise a Oreo vytvorili dokonalý moment Oreo: personalizovaný darček Oreo, ktorý možno personalizovať menom, textom a/alebo fotografiou.

Jedinečný personalizovaný darček Oreo

Predstavte si svoj obľúbený moment s Oreo. Je to otvorenie dvoch sušienok, aby ste odhalili krém? Alebo si ich radi namáčate do mlieka? Nezáleží na tom, ako si Oreo vychutnávate, univerzálna pravda je táto: každé sústo je zážitok, ktorý si treba vychutnať, cesta do sveta, kde vládne chuť, textúra a nostalgia.

Spoločnosť YourSurprise vie, ako veľmi milujete Oreo, a prišla s exkluzívnym XL darčekom. Menej je niekedy viac, ale nie keď ide o balenie lahodných sušienok Oreo!

Našu XL tubu Oreo môžete personalizovať menom, fotografiou a/alebo textom. Vďaka tomu je to skvelý darček pre niekoho, koho máte radi, ako poďakovanie, spôsob, ako zablahoželať alebo povedať "Mám ťa rád".

Ako si môžete personalizovať svoj vlastný darček Oreo

Vytvorenie vlastného darčeka Oreo je jednoduché! Vyberte si darček z nášho sortimentu, kliknite na "Personalizuj svoj darček", pridajte personalizáciu: nahrajte fotografiu, pridajte meno alebo text. Pokračujte k pokladni a my sa postaráme o všetko ostatné! Váš personalizovaný darček Oreo vám doručíme priamo na vami zvolenú adresu, aby ste si mohli vytvoriť dokonalý zážitok s Oreo!

Oreo pre každú príležitosť

Stalo sa vám niekedy, že ste si lámali hlavu nad dokonalým darčekom na významnú príležitosť? Tak už nehľadajte ďalej! Či už ide o narodeniny, výročie alebo obyčajné poďakovanie, darček Oreo Original, personalizovaný na znak vašej ohľaduplnosti, zaručí jedinečné a nezabudnuteľné gesto, ktoré zaručene vyčarí úsmev na tvári.

Súťaž o Oreo: vyhrajte jedinečné ceny s tematikou PAC-MAN!

Vedeli ste, že Oreo spolupracuje s PAC-MANom na špeciálnej súťaži? Buďte v hre o jedinečné tematické ceny PAC-MAN, objednajte si darček Oreo XL teraz!