Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Hľadáte inšpiráciu na darček s prekvapením pre svojho brata? Pozrite si naše personalizované darčeky pre bratov a ukážte mu, ako veľa pre vás vaše špeciálne puto znamená.

121 Darčeky

Videli ste 48 z 121 darov

Prekvapte svojho brata jedinečným darčekom

Bratia nás niekedy dokážu vytočiť do nepríčetnosti, ale zároveň sú to tí, ktorí vám vždy stoja po boku. Vyrastali ste s nimi a často sú osobou alebo osobami, ktoré vás poznajú najlepšie.

Výber darčekov pre bratov môže byť náročná úloha, ale nemusí to tak byť. Zvážte jeho záujmy a záľuby a pokúste sa nájsť darček, ktorý s nimi ladí. Možno sa vám podarí vytvoriť vtipný darček alebo sa rozhodnete pre niečo viac emocionálne, v závislosti od príležitosti a od toho, čo si myslíte, že by uprednostnil.

Či už hľadáte darček pre staršieho brata alebo darček pre mladšieho brata, máme pre vás riešenie! Od vianočných darčekov pre bratov cez narodeninové a svadobné darčeky až po darčeky na každú inú príležitosť, kedy mu chcete dopriať alebo dať najavo, že na neho myslíte; YourSurprise je pre vás to pravé miesto.

Najlepšie darčeky pre bratov od sestier

Ak ste spolu vyrastali, pravdepodobne máte jeho vtipné fotografie z detstva. Prečo tieto fotografie nezapracovať do darčeka? Čo tak fleecová fotografická deka alebo čarovný hrnček?

Ak chcete vtipný darček, personalizujte našu hračku zajačika ItsieMe s fotografiou jeho tváre alebo použite fotografiu na vytvorenie personalizovanej kravaty.

Najjedinečnejší darček k narodeninám pre brata

Váš brat je už starší? Je čas osláviť ho darčekom!

Mnohokrát je chybou pri kúpe darčeka kúpiť niečo, čo sa páči vám. Namiesto toho sa zamyslite nad tým, čo by sa mohlo páčiť vášmu bratovi. Ak je to typ človeka, ktorý o sebe v rámci rodiny veľa nehovorí, opýtajte sa jeho priateľov alebo partnera; možno budú mať nejaké nápady, ktoré vám pomôžu.

Alebo ak vás zaujíma, aké sú najlepšie darčeky k narodeninám pre bratov, máme pre vás niekoľko návrhov.

 • Ak je tak trochu gurmán, veľmi obľúbeným darčekom pre brata je obrovská tabuľka čokolády vrátane výberu jeho obľúbených čokoládových tyčiniek.
 • Ak sa rád zabáva, vyberte personalizovaný koktailový šejker a fľašu jeho obľúbeného nápoja.
 • Ak rád oddychuje a relaxuje, čo tak župan s vyšitým menom?
 • Ak je hráč, možno sa mu bude páčiť personalizovaná podložka pod myš veľkosti XXL
 • Pre športovo založeného brata si vyberte personalizovanú fľašu na vodu, aby mohol zostať hydratovaný počas tréningov.
 • Brat, ktorý rád varí pre celú rodinu, si určite obľúbi personalizované kuchynské doplnky, od dosiek na krájanie až po zástery; je z čoho vyberať!

Nápady na darčeky pre brata: inšpirujte sa a prekvapte ho!

Inšpirácie nie je nikdy dosť, a preto vám chceme poskytnúť tie najlepšie nápady na darčeky pre bratov, aby ste mali istotu, že ste si poradili v každej situácii!

Existuje mnoho spôsobov, ako prekvapiť svojho brata a dať mu pocit výnimočnosti. Napríklad namiesto obyčajného darčeka ho môžete skombinovať s plánovaním prekvapivého výletu alebo aktivity, o ktorej viete, že sa mu bude páčiť, ako napríklad celodenný výlet do jeho obľúbeného mesta alebo návšteva zábavného parku.

Môžete pre neho tiež zorganizovať večierok s prekvapením, na ktorom sa zúčastnia jeho priatelia a rodina. Spoločne strávený čas je určite ten najlepší darček, aký mu môžete dať!

Okrem toho môžete svojho brata prekvapiť aj darčekom. Tu je niekoľko nápadov na darčeky pre bratov, ktoré mu určite vyčaria úsmev na tvári:

 • Pár personalizovaných ponožiek s fotografiou
 • Gravírovaný zapaľovač
 • Vtipná rohožka s fotografiou
 • Sada gravírovaných pohárov na panáky
 • Gravírovaná kožená peňaženka

Svadobné darčeky pre bratov

Hľadáte dokonalý svadobný darček pre svojho brata? Už nehľadajte ďalej! Naša kolekcia svadobných darčekov mu vyčarí taký veľký úsmev na tvári. Čo tak pár rovnakých personalizovaných županov? Ak má váš brat rád víno, zvážte sadu pohárov na víno s menami šťastného páru, aby si mohol štýlovo pripiť.

Ďalším jedinečným nápadom na darček by bolo zostaviť svadobnú súpravu na prežitie, ktorá by obsahovala všetky druhy personalizovaných darčekov, užitočných aj vtipných. Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, náš výber jedinečných darčekov urobí svadobný deň vášho brata ešte nezabudnuteľnejším.

Kľúčom je, aby bol váš darček osobný a premyslený a aby ste svojmu bratovi ukázali, že si ho vážite a záleží vám na ňom. Pre viac inšpirácie si pozrite všetky darčeky pre neho.