Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Nájdite dokonalé personalizované darčeky pre vašich družbov, ktorými vyjadríte vďačnosť vo svoj veľký deň. Náš skvelý výber ponúka nadčasové a premyslené darčeky pre vašich družbov - od gravírovaných doplnkov až po prispôsobené spomienkové predmety.

274 Darčeky

Videli ste 48 z 274 darov

Výber darčekov pre družbov: jedinečné a personalizované darčeky, ktoré budú skutočne chcieť

Keď ide o prejav vďaky vašim najbližším priateľom, nič nepovie ďakujem hlasnejšie ako personalizované darčeky pre družbov. Tieto prejavy vďaky, ktoré sú šité na mieru práve pre nich, nie sú len obyčajnými darčekmi; stanú sa pamiatkami na celý život. Pozrite si našu ponuku darčekov pre družbov, ktoré sú spôsobom, ako sa poďakovať úprimným darčekom!

Význam svadobných darov pre družbov

Tradícia výberu darčekov pre družbov má bohatú históriu a význam. Tieto darčeky sú spôsobom, ako sa poďakovať svojim priateľom za to, že vám stoja po boku v jeden z najdôležitejších dní vášho života a podporujú vás počas svadobných príprav. Nejde len o akt darovania; ide o oslavu puta, spoločného smiechu a spomienok na roky priateľstva.

Koľko minúť na darčeky pre družbov?

Pri určovaní výšky výdavkov na darčeky pre družbov je najlepšie zvážiť celkový svadobný rozpočet a úlohu, ktorú vaši družbovia zohrávajú vo vašom výnimočnom dni. Neexistuje žiadny pevne stanovený rozpočet a oni pravdepodobne neočakávajú nič na oplátku, ale ak sa rozhodnete svojich družbov prekvapiť, môžete zvážiť darček súvisiaci so štýlom vašej svadby. Robíte veľkú svadbu? Vyberte si luxusnejší darček. Ak nechcete na svadbu minúť príliš veľa, zvážte malú pamiatku, ktorá im bude pripomínať tento výnimočný deň.

Personalizované darčeky pre družbov

Aké skvelé by bolo, keby si vaši družbovia mohli vychutnať studené pivo z vlastného vygravírovaného pivného pohára alebo otvoriť personalizovanú darčekovú súpravu obsahujúcu ich obľúbené víno a občerstvenie? Personalizované darčeky vám tiež ponúkajú možnosť pridať k darčekom špeciálne spomienky a fotografie. Pánske svadobné darčeky pre družbov by mali byť užitočné, nadčasové a hlavne osobné. Môžete do nich zakomponovať ich záľuby, pohrať sa s ich menami alebo dokonca vložiť text, ktorý odkazuje na spoločnú spomienku.

Darčeky pre družbov na svadobný deň

Ak sa radšej rozhodnete pre svadobné darčeky pre družbov, ktoré sa dajú skutočne použiť vo veľký deň, tu je niekoľko nápadov:

  • Na predsvadobný prípitok môžete použiť vygravírovaný pohár na šampanské s ich menom
  • Gravírované manžetové gombíky s ich iniciálami
  • Zábavná personalizovaná kravata na after party
  • Pohodlné papuče a župan s ich menom na svadobné prípravy
  • Gravírovaný náhrdelník so špeciálnym odkazomGravírovaný kožený náramok