Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Jeho narodeniny sa blížia a ty ešte stále nemáš pre neho darček? Prezri si naše odporúčania na narodeninové darčeky pre muža a nájdi naozaj jedinečný a personalizovaný darček!

189 Darčeky

Videli ste 48 z 189 darov

Narodeninové darčeky pre neho

Narodeniny sú tým krásnym a očakávaným dňom v roku, kedy sa oslavuje, spomína a oceňuje prítomnosť a život človeka. Práve z tohto dôvodu môže byť výroba pekného narodeninového darčeka pre muža komplikovanejšia, než ste čakali, pretože chcete mať istotu, že naozaj trafíte do cieľa a vyčaríte oslnivý úsmev.

A teraz prichádza tá krásna časť... Ak ste sa niekedy cítili úplne stratení pri hľadaní originálneho darčeka k narodeninám pre neho, alebo ak jednoducho hľadáte inšpiráciu, s Your Surprise ste na správnom mieste!

Mysleli sme nielen na originálne darčeky, ale aj na to, aby boli ešte výnimočnejšie tým, že každý z nich prispôsobíme podľa vás. Takže závisí čo si želáte, ale u nás môžete vytvoriť niečo, čo ho zahreje pri srdci, čo ho nadchne alebo čo ho rozosmeje! Zistite viac v špecializovanej kategórii v našom menu.

Najjedinečnejšie darčeky k narodeninám pre muža

Premýšľate, ako zorganizovať narodeninové prekvapenie pre oslávenca? V prvom rade gratulujeme k skvelému nápadu! Ako však ukázala skúsenosť, nie je vždy ľahké nájsť to správne prekvapenie pre vašich blízkych, ich záujmy a dokonca aj preferencie. Zhrnuli sme pre vás niekoľko nápadov na narodeninové darčeky pre muža, ktoré by vás mohli inšpirovať k vytvoreniu nezabudnuteľného dňa:

 • Špeciálna večera organizovaná doma, kde môžete ozdobiť stôl personalizovanými pohármi s jeho menom alebo osobným nápisom
 • Skryte alebo odošlite špeciálnu pohľadnicu, ktoré obsahuje peknú a vrelú video správu. Týmto spôsobom mu budete môcť dať pocítiť všetku vašu náklonnosť a to, ako vám na ňom záleží, skutočne jedinečným gestom. Navrhnuté predovšetkým pre tých, ktorí sú ďaleko!
 • Relaxačný deň vo wellness centre alebo spa, kde ho prekvapíte vytiahnutím veľmi pohodlného personalizovaného županu z tašky

Samotný darček môžete urobiť ešte úžasnejším, ak ho zabalíte do darčekového balenia prispôsobeného vašou fotografiou a dizajnom, ktorý si sami vytvoríte!

Narodeninové darčeky pre priateľa

Narodeniny milovanej osoby sú určite jedným z najviac špeciálnych momentov v roku!

Zvyčajne sa tento deň trávi spolu, robením nejakej konkrétnej činnosti, ale jednou z nevyhnutných tradícií je darček. Po toľkých rokoch môže byť ťažšie nájsť pre neho ten najvhodnejší darček k narodeninám, najmä keď už boli použité tie najlepšie nápady.

Zozbierali sme niekoľko veľmi romantických nápadov na darčeky k narodeninám vášho priateľa, z ktorých sa môžete inšpirovať:

 • Čokoláda pre frajera čokoholika
 • Hodiny na zavesenie na stenu s vašou fotografiou
 • Veľké puzzle na skladanie
 • Snehová guľa s fotografiou z dovolenky
 • Kožená zástera na grilovanie

Nápady na darčeky pre mužov k narodeninám: pekné a originálne

Pri rozhodovaní o dokonalom darčeku neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by ste mali dodržiavať: podľa nášho názoru je skutočne dôležité, aby darček predstavoval niečo významné pre samotného oslávenca alebo niečo, čo zdieľate. Sme si istí, že ak pre neho hľadáte originálny darček k narodeninám, šanca, že s ním radi trávite čas a že sa často zabávate, je vysoká. Tak prečo mu nedarovať niečo, čo symbolizuje túto radosť a zábavu, ktorú cítite, keď ste s ním? Alebo že to symbolizuje vtip, ktorý máte medzi sebou?

Okrem toho u nás nájdete aj širokú škálu zábavných darčekov, ktoré určite vyčaria úsmev vám a všetkým vašim hosťom. Napríklad:

 • Personalizované pánske boxerky s fotkou, logom alebo iným textom
 • Pre milovníkov Toblerone, formát XL s jeho názvom
 • Pánske ponožky personalizované s fotografiou alebo s jeho menom, aby ste si ich nepomýlili s vašimi!
 • Pouličný nápis prispôsobiteľný jeho menom a jeho fotografiou, ktorý možno zábavným spôsobom zavesiť v nejakej neočakávanej časti domu

Stručne povedané, môžete mu vybrať toľko jedinečných a zábavných nápadov na narodeninové darčeky!

Narodeninové darčeky pre brata

Niekedy sa milujeme, niekedy nenávidíme (ale očividne nikdy nie naozaj!). Súrodenci sú súčasťou tvojho života, nevyberáš si ich, ale stávajú sa základnou súčasťou každého dňa.

Dôležitým momentom sú aj ich narodeniny. Sú takí, ktorí sa radi priamo pýtajú "Aký darček si želáte tento rok?" a tí, ktorí uprednostňujú darček ako špeciálne prekvapenie. Tu sú niektoré z najunikátnejších a špeciálnych narodeninových darčekov pre brata:

 • Zapaľovač s gravírovaním
 • Futbalová lopta s menom pre bratov, ktorí milujú šport
 • Držiak na karty pre bratov, ktorí uprednostňujú kariéru
 • Whisky Peaky Blinders pre brata, ktorý miluje televízne seriály a kvalitnú whisky