Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Bambusové kuchynské náradie s menom

26 hlasov
Možnosti doručenia
Vysokokvalitné laserové gravírovanie
Vyrobené z udržateľného bambusu
Osobný nádych pre každú kuchyňu

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o kuchynskom náčiní v držiaku: 
Materiál: bambus
Rozmery držiaka: +/-16,5 x 7,5 cm, bambus je prírodný produkt, preto sa rozmery môžu mierne líšiť
Personalizácia: gravírovanie textu 
Farba gravírovania: drevo  ;
Obsah: 2 rôzne obracašky, 2 rôzne lyžice a kliešte (dĺžka 30 cm)

Extra: 
- nevhodné do umývačky riadu!
- bambus je prírodný produkt, preto sa váš darček môže mierne líšiť od vzorovej fotografie.

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné spracovať azbuku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Prekvapte kráľa alebo kráľovnú kuchyne vygravírovanou sadou bambusového kuchynského náčinia s menom!

Vaša najlepšia kamarátka, mama alebo partnerka je skutočná kráľovná v kuchyni. Vo svojom kuchárskom raji vždy zažiari a vykúzli tie najchutnejšie jedlá. Teraz jej chcete dať niečo, vďaka čomu budú jej kuchárske dobrodružstvá ešte výnimočnejšie. Už nehľadajte, pretože náš bambusový kuchynský riad s menom je pre ňu ideálnym darčekom! Či už má narodeniny, výročie alebo ju chcete len prekvapiť, tento personalizovaný kuchynský riad si získa jej srdce. Svoje obľúbené jedlá dokáže pripraviť špajdľami, lyžicami a kliešťami, a to všetko z kvalitného bambusu. Nechajte meno vyryť do dreva; takže má jedinečný, praktický kuchynský nástroj, ktorý tiež dáva jej priestoru na varenie osobitý nádych. Či už pečie, mieša alebo podáva, toto bambusové kuchynské náčinie jej vyčarí úsmev na tvári pri každej príležitosti.

Naše bambusové kuchynské náradie je vyrobené z najkvalitnejšieho bambusu a má eleganciu, ktorá posunie vaše varenie na ďalšiu úroveň. Bambusový materiál zaisťuje odolnosť a dodáva riadu prirodzený vzhľad, vďaka čomu je súprava krásna v každej kuchyni. Držiak je ideálny na prehľadné uloženie kuchynského náradia a máte ho vždy poruke. Čo však robí tento darček naozaj výnimočným, je možnosť prispôsobiť ho menom alebo textom podľa vlastného výberu, ktorý bude vyrytý. Gravírovanie je vyhotovené vo farbe dreva, čo mu dodáva elegantný, nadčasový vzhľad. Obracačka a lyžica sú dokonale vyvážené a ľahko sa s nimi manipuluje, zatiaľ čo kliešte sú ideálne na naberanie a podávanie ingrediencií. S týmto bambusovým kuchynským náčiním sa varenie stane nielen činnosťou, ale aj zážitkom, ktorý budete chcieť znova a znova prežiť!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?