Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Gravírovaný náramok s kamienkami

Gravírovaný náramok s drahokamom - Čierny - M

35 hlasov
Vyberte farbu
Veľkosť
Možnosti doručenia
S vysokokvalitným laserovým gravírovaním
Dá sa prispôsobiť výlučne na YourSurprise
Vyrobené z prírodného kameňa

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o náramku:
Značka: Steel & Barnett
Materiálové kamene: Čierny achát
Farebné kamene: čierna 
Personalizácia: s krátkym menom alebo iniciálami 
Spracovanie: laserové gravírovanie ostré ako žiletka 

Čierny achát vám ponúka prosperitu, víťazstvo športovcov a odvahu. Ako talizman sa čierny achát používa na podporu odvahy a sebadôvery. Čierny achát spája duchovnú a fyzickú rovinu a uzemňuje vás v realite. Čierny achát stabilizuje a uzemňuje.

Neviete ktorá veľkosť vám vyhovuje najlepšie? Nižšie je uvedený návod na meranie zápästia:

Na meranie zápästia použite krajčírsky meter. Sem prestrčte ruku, kým sa pohodlne nezmestí. Prečítajte si číslo z okraja meracej pásky. Nižšie nájdete prehľad veľkostí náramkov:
S: 18 -19 cm
M: 20 - 21 cm

Darujte jedinečný štýlový darček v podobe personalizovaného náramku Steel & Barnett

Dajte osobný nádych čiernemu korálkovému náramku z prírodného kameňa od Steel & Barnett. Skvelý darček pre šikovných mužov a chlapcov! Skvelé na narodeniny alebo inú špeciálnu príležitosť. Do náramku si môžete nechať vygravírovať meno alebo iniciály, aby to bol naozaj osobný darček. YourSurprise je jediné miesto, kde si môžete prispôsobiť náramky Steel & Barnett.

Náramok je vyrobený z matných, čiernych korálok z prírodného kameňa a elastického nylonu. Náramok je zakončený korálkou z nehrdzavejúcej ocele, na ktorej je vygravírovaný Vami požadovaný text. Náramok vo veľkosti M má 20 cm. Náramok obľúbenej belgickej značky Steel & Barnett je ručne vyrobený v Belgicku. Personalizácia náramku je super rýchla. V editore zadáte požadovaný text a potom uvidíte, ako bude náramok vyzerať. Po objednaní vám radi vyryjeme náramok v našej darčekovej dielni.

Tip: pre ucelený vzhľad a extra veľký darček darujte aj modrý korálkový náramok od Steel & Barnett. Náramky spolu vyzerajú naozaj cool!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?