Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak hľadáte perfektný darček pre nadšenca rumu, prekvapte ho jedinečným personalizovaným rumovým darčekom s menom, fotografiou, logom a/alebo textom podľa vášho výberu. Dostupné sú rôzne značky rumu s potlačeným alebo gravírovaným dizajnom. 

6 Darčeky

Rum a darčekové sady rumu personalizované fotografiou, menom a/alebo textom

Ak hľadáte dokonalý darček pre nadšenca rumu vo svojom živote alebo chcete obdarovať seba, ste na správnom mieste.

YourSurprise ponúka široký výber rumových darčekov a darčekových súprav s rumom, ktoré sú personalizované a zaručujú skutočne jedinečný darček.

Fantastické fľaše a luxusné sady tvoria jadro našich rumových darčekov. Vyberte si fľašu rumu na poďakovanie, povedať milujem ťa, na oslavu špeciálnej príležitosti alebo zablahoželanie niekomu k dosiahnutiu významného míľnika.

Ktoré dostupné darčekové sady rumu sú najlepšie?

V našom sortimente nájdete výber darčekov s rumom od najlepších značiek a každý z nich si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Náš výber značiek sa môže meniť v závislosti od dostupnosti a nových produktov. V súčasnosti zahŕňa známe, obľúbené značky Bacardi a Old Captain.

Naše rumové darčeky sú k dispozícii aj ako súčasť darčekovej sady vrátane elegantného dreveného obalu s certifikátom FSC. Súpravy je možné personalizovať potlačou alebo gravírovaním.

Ako si môžem prispôsobiť darčekovú súpravu rumu?

Ak sa rozhodnete darček s rumom personalizovať, dodáte mu dodatočnú pozornosť, ktorú váš príjemca určite ocení. Naše darčekové sady rumu sú k dispozícii v rôznych verziách, pričom každá z nich má svoj vlastný jedinečný spôsob personalizácie. Tu sú tri spôsoby personalizácie vášho rumového darčeka:

  • S personalizovanou etiketou s textom podľa vášho výberu
  • Ako darčeková súprava s potlačou: na drevenú škatuľku pridajte svoju fotografiu, dizajn, logo, meno a/alebo text
  • Ako gravírovaná darčeková súprava: na puzdro pridajte svoje meno a/alebo text

Vyberte si jeden z rumov z našej ponuky a začnite s personalizáciou pomocou nášho online editora. Každý výrobok má rôzne spôsoby personalizácie, takže si jednoducho vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ktoré druhy rumu môžu byť súčasťou darčekovej sady?

Môžete si vybrať z ponuky bielych a hnedých rumov. Náš sortiment zahŕňa:

  • Bacardi White rum: k dispozícii s gravírovaným alebo potlačeným obalom alebo s personalizovanou etiketou.
  • Bacardi Reserva Diez: ide o hnedý rum s plným, bohatým charakterom. Dodáva sa s personalizovaným tlačeným alebo gravírovaným puzdrom. Rum Bacardi pochádza z Kuby.
  • Hnedý a biely rum Old Captain: tieto rumy pochádzajú z Jamajky a sú k dispozícii s dreveným puzdrom s potlačou alebo gravírovanou etiketou.

Rumové darčeky na špeciálnu príležitosť alebo oslavu

Rum je skvelým darčekom na oslavy alebo na prekvapenie pri špeciálnej príležitosti.

Ak máte vo svojom okolí milovníka rumu, darčeková súprava kvalitného rumu by mohla urobiť jeho veľký deň, napríklad narodeniny, ešte nezabudnuteľnejším. Darčekovú súpravu môžete personalizovať a pridať k nej narodeninové želanie a fotografiu z predchádzajúceho spoločného okamihu.

A nezabudnite na výročia! Každý rok je míľnikom, ktorý si zaslúži byť pripomenutý. Ak má váš partner rád jemnú chuť rumu, darujte mu fľašu na spoločné užívanie s milým odkazom k tomuto výnimočnému míľniku.

Prečo sa zastaviť pri osobných príležitostiach? Obchodné darčeky, firemné podujatia a stretnutia s klientmi sú tiež ideálnou príležitosťou na darovanie darčekovej sady rumu. Je to skvelý spôsob, ako prejaviť svoje uznanie, najmä ak váš klient alebo kolega uprednostňuje rum. Skvelá voľba aj na oslavy na konci roka!

Nezabudnite, že darček v podobe rumu nepotrebuje vždy príležitosť. Niekedy sú najlepšie darčeky tie, ktoré sa dávajú "len tak". Je to predsa tak milý moment prekvapiť (kolegu) rumového nadšenca novou zmesou alebo darčekovou súpravou z ničoho nič. Každý deň sa tak určite stane výnimočným.