Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Milka Pralinky Narodeniny

Milka Happy Birthday - 110 gramov

642 hlasov
Skladom
Tvar
Obsah
Prispôsobenie
Možnosti doručenia
Váš dizajn na darčekovej krabici
Vaše osobné a jedinečné prianie k narodeninám
Lahodné pralinky Milka

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o darčeku Milka:
Čokoláda: pralinky z mliečnej čokolády s mliečnou krémovou náplňou
Počet praliniek: 20 
Hmotnosť: 110 gramov
Rozmery: 19,50 x 18 x 2 cm
Prispôsobenie: fotografia, meno a osobný odkaz
Potlač: ostrá a plnofarebná 

Zloženie: Cukor, palmový olej, kakaové maslo, odtučnené SUŠENÉ MLIEKO, sušená srvátka (z MLIEKA), kakaová hmota, MLIEČNY TUK, emulgátory (SÓJOVÉ LECITÍNY, E476) , LÍSKOVOVÁ PASTA, arómy. 7 % odstredené sušené mlieko v mliečnejsmotanovej náplni. 
Alergény: Obsahuje sóju, lieskové orechy, orechy, mlieko

Užitočné informácie: Pri tropických teplotách nad 25 stupňov, žiaľ, nemôžeme zaručiť, že váš čokoládový darček dostanete v perfektnom stave. Máte otázky? Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis. 

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné spracovať cyriliku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Zablahoželajte k narodeninám s personalizovaným čokoládovým darčekom Milka

Kto bude mať čoskoro narodeniny vo vašom okolí? Oslávenec si zaslúži darčekovú krabičku Milka, navrhnutú špeciálne k jeho narodeninám. Na veselú krabičku môžete pridať napríklad svoju najlepšiu spoločnú fotografiu, meno obdarovaného alebo osobný odkaz. Je to zaručená párty, keď niekoho obdarujete lahodným čokoládovým Milka darčekom. Milka Happy Birthday sa zmestí aj do poštovej schránky, takže ideálne, keď nemôžete oslávencovi osobne zablahoželať. Začnite rýchlo personalizovať a vytvorte skutočne niečo špeciálne!

Darčeková krabička Milka je naplnená 20 lahodnými čokoládkami vo forme malých bonbónov s jemnou náplňou z alpského mlieka. Vyrobiť si takýto darček z čokolády Milka je jednoduché. Stačí nahrať peknú fotku a pridať meno. Vnútri je dostatok miesta na osobnú správu. Váš dizajn vytlačíme ostrý ako britva a v tých najkrajších farbách na krabičku. Na čo čakáš? Vytvorte si svoju jedinečnú darčekovú krabičku rýchlo!

Chcete si objednať darčekovú bonboniéru Milka pre zamestnancov? Pre väčšie množstvá kontaktujte naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?