Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná Toblerone

XXL Toblerone mliečna čokoláda - 4,5 kg

Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Ďalšie informácie o XXL personalizovanej čokoláde Toblerone: 
Čokoláda: mliečna čokoláda s medom a mandľovým nugátom
Hmotnosť: 4,5 kilogramov
Rozmery: 80 x 10,8 x 10,8 cm
Personalizácia: s fotografiou a textom
Potlač: ostrá a plnofarebná

Pozor: Keď je vonkajšia teplota 25 stupňov Celzia alebo vyššia, nemôžeme zaručiť kvalitu čokolády. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vašich objednávok čokolády, kontaktujte náš zákaznícky tím. 

Z technických dôvodov nemôžeme spracovať cyriliku, turečtinu, ázijské, arabské, grécke alebo špeciálne znaky.

Zloženie:
Cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, med (3 %), mliečny tuk, mandle (1,6 %), emulgátor (sójový lecitín), vaječný bielok, aróma.  
Mliečna čokoláda obsahuje minimálne 28 % kakaa. 

Alergény:
Obsahuje vajcia, mlieko, sóju, mandle a môže obsahovať stopy iných orechov.  

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné do dizajnu pridať čísla, azbuku, turecké alebo špeciálne znaky.

Naše Toblerone sa vyrábajú zo švajčiarskej čokolády.

Táto personalizovaná mliečna čokoláda XXL Toblerone je skutočne VEĽKÝM prekvapením

Je tvoj otec skutočný čokoholik? Alebo by ste chceli prekvapiť svoju lásku veľkým gestom? Potom je táto tyčinka XXL Toblerone ideálnym darčekom. Obal si môžete prispôsobiť pridaním názvu podľa vlastného výberu. S týmto osobným dotykom je tyčinka XXL Toblerone dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Vaše chutné prekvapenie obsahuje nie menej ako 4,5 kilogramu lahodnej mliečnej čokolády Toblerone s medom a mandľovým nugátom. Obal má klasický dizajn Toblerone, ktorému môžete pridať svoj vlastný šmrnc. Jednoducho pridajte svoju fotografiu alebo text v editore. Váš návrh potom vytlačíme na obal v plnej farbe. Na čo teda čakáš? Prekvapte svojho obľúbeného čokoholika týmto prispôsobeným darčekom! Máte záujem o veľkú objednávku? Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Recenzie

9.4 / 10

13,900 hlasov (1 odpovede)

10 / 10

Mária 24-05-2021

Ok, čokoláda je väčšia ako som ocakavala

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?