Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Celebrations

Personalizovaná fľaša so sladkosťamii - Celebrations

1,535 hlasov
Skladom
Prispôsobenie
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o fľaši Celebrations v darčekovom balení:
Obsah fľaše: Sortiment plnenej mliečnej čokolády, sušienkok v mliečnej čokoláde a oblátok s mliečnou čokoládou
Hmotnosť: 312 gramov
Rozmery fľaše: 29,8 x 9,2 cm
Veľkosť darčekovej krabičky: 30 x 9,7 cm
Personalizácia: meno a / alebo fotka / logo
Tlač: kvalitná, plnofarebná

Typ písma sa nedá zmeniť

Zloženie: cukor, glukózový sirup, kakaové maslo, SUŠENÉ ODSTREDENÉ MLIEKO, kakaová hmota, maslový tuk (MLIEKO), LAKTÓZA, palmový tuk, ARAŠIDY, kokos, sušená srvátka (MLIEKO), pšeničná múka, slnečnicový olej, CELÝ MLIEČNY PRÁŠOK, emulgátory (SÓJOVÉ) LECITÍN, E471), VÝŤAŽOK Z JAČMENEJ SLADY, nízkotučné kakao, soľ, zvlhčovadlo (glycerol), PRÁŠOK NA VAJCIA PROTEÍNOV, prírodný vanilkový extrakt, kypriace látky (E341, E500, E501), MLIEKOVÝ PROTEÍN, PŠENIČNÝ GLUTÉN. (Môže obsahovať: LIESKOVÉ ORECHY, MANDLE, OVOS). Minimálne 25% kakaa.

Informácie o alergénoch: obsahuje arašidy, sóju, zrná obsahujúce lepok, jačmeň, pšenicu, vajcia, mlieko, laktózu

Môže obsahovať: orechy, mandle, lieskové orechy, ovos

Dobré vedieť:
Pri tropických teplotách nad 25 stupňov bohužiaľ nemôžeme zaručiť, že dostaneš svoj čokoládový darček v perfektnom stave. Máš otázky? Kontaktuj náš zákaznícky servis.

Z technických dôvodov je možné použiť iba písmená a spojovník.

Čo osláviš osobnou fľašou Celebrations s obľúbenými sladkosťami?

Hľadáš osobný darček na oslavu zvláštnej príležitosti? Ak chceš urobiť dobrý dojem, personalizovaná fľaša Celebrations so sladkosťami bude dokonalá! Výročie, urobené skúšky, narodeniny alebo Deň matiek - každá príležitosť je dobrá! V editore nájdeš perfektné vzory na každú z týchto príležitostí. Stačí zadať svoje meno a pridať svoju obľúbenú fotku. Tvoj jedinečný darček bude hotový za pár minút.

Tvoj darček pozostáva z plastovej fľaše šampanského naplnenej obľúbenými sladkosťami: Mars, Snickers, Twix, Mliečna dráha, Bounty, Maltezers, Dove a Dove Caramel. Celé to bude zabalené v elegantnej krabici s tvojou osobnou personalizáciou. Fotka, vybraný vzor a meno budú vytlačené v tej najvyššej kvalite.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?