Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak si niekto z vašich blízkych rád oddýchne pri pohári whisky, prekvapte ho ich vlastným personalizovaným whisky darčekom s fotografiou, menom, logom a/alebo textom podľa vášho výberu. Prezrite si našu širokú škálu značiek whisky, dostupné s potlačou alebo gravírovaním. 

15 Darčeky

Najchutnejšia whisky ako personalizovaný darček

Ak hľadáte dobrú fľašu whisky, ste na správnom mieste. Ak si milovaný človek večer dopraje pekný pohár whisky, jeho vlastná fľaša je dokonalým darčekom. Našu lahodnú whisky si možno vychutnať čistú alebo s ľadom, podľa toho, čo uprednostňujete. Whisky je tiež súčasťou mnohých koktailov. Každá fľaša whisky sa dodáva v samostatnej drevenom krabici, ktorú je možné prispôsobiť fotografiou (fotografiami) a/alebo textom podľa vášho výberu. Perfektný darček pre každého fanúšika whisky!

Jednosladová whisky v prispôsobenej drevenej krabici

Jednosladová whisky má často výraznú príchuť a pozostáva z viacerých whisky z jednej pálenice. Jednosladová neznamená, že nedošlo k miešaniu: určite je možné zmiešať niekoľko whisky z tej istej pálenice. Jednosladové whisky sú dokonalým firemným darčekom alebo poďakovaním. Naše jednosladové whisky sú: Dalwhinnie 15 ročná, Glenmorangie Original, Highland Park 12 ročná, The Balvenie, Ardbeg a Laphroaig.

Skvelou voľbou je Ardberg 10 ročná. Táto jednosladová whisky sa vyrába v raji whisky „Islay“, na juhozápade Škótska. Táto whisky má komplexnú chuť s náznakom kávy a čokolády.

Ťažšia a dymová whisky je Laphroaig 10 ročná. Táto whisky je sladká, s vôňou dymu a rašeliny. Ideálny nápoj na upršaný večer.

Zmesová whisky v prispôsobenej drevenej krabici

Zmesová znamená, že dve alebo viac značiek whisky sa zmiešajú a vytvorí sa tak nový produkt: zmesová whisky. Jednou z najznámejších zmesových whisky je Jameson. Zmesové whisky v našom sortimente sú: Label 5, Glen Talloch, Peaky Blinders Whisky, The Famous Grouse a Jameson.

Okrem zmesových whisky existujú aj škótske whisky zo zmesového sladu, čo sú dva typy škótskych sladov, ktoré sa kombinujú a vytvárajú nový produkt.

Je to whisky alebo whiskey?

Možno ste si všimli, že niektoré značky používajú „whisky“ a iné používajú „whiskey“. Čo určuje pravopis? To je určené krajinou pôvodu. Ak sa vyrába v Írsku alebo v Amerike, nazýva sa „whiskey“. Ak sa vyrába v Škótsku, Japonsku, Kanade alebo Indii, nazýva sa to „whisky“.

Prispôsobené darčekové súpravy whisky

Obdarovanej osobe môžete im dať fľašu whisky, ale prečo nedať darčekovú sadu whisky? Všetky naše whisky majú luxusné drevenú krabice, ktoré je možné prispôsobiť fotografiami alebo textom podľa vášho výberu. Jednoducho nahrajte svoje fotografie v našom online editore a pridajte svoj text, aby ste vytvorili skutočne jedinečný whisky darček. Ak chcete, môžete svojmu darčeku ešte dodať dokonalosť pridaním krásnej sady gravírovaných pohárov na whisky. Text podľa vášho výberu vygravírujeme na poháre pomocou najnovšej laserovej techniky. Poháre sú vhodné do umývačky riadu, pretože gravírovanie nevybledne.

Škótska whisky

Ak hľadáte ideálny darček pre milovníka škótskej whisky, už nemusíte hľadať. Ponúkame množstvo škótskych whisky, každá v prispôsobenej drevenej krabici. Škótske whisky majú často trochu dymovú príchuť. Naše škótske whisky sú:

  • Dalwhinnie
  • Glen Talloch - Glenmorangie
  • Highland Park
  • Label 5
  • The Balvenie
  • The Famous Grouse
  • Laphroaig

Írska whisky

Na rozdiel od škótskej whisky majú írske whisky jemnejší záver s bohatou a silnou chuťou. Hovorí sa, že keď írsky spisovateľ plakal, plakal slzy whisky. Whisky bola pre spisovateľov veľmi obľúbeným nápojom, ktorá sa používala na uvoľnenie zablokovania spisovateľa. Naše írske whisky sú:

  • Peaky Blinders Whisky
  • Jameson

Americká whisky

Americké whisky majú často kukuričný základ, pretože sa v Amerike pestovala kukurica ľahšie ako obilie. Najznámejšie americké whisky sú whisky Bourbon a Tenessee. Obe sú vyrobené z 51% zrna, hoci whisky Tenessee je filtrovaná pomocou dreveného uhlia. Jack Daniels je jednou z dvoch značiek v rámci whisky Tenessee. Naše americké whisky sú:

  • Jack Daniels

Gravírovaný pohár na whisky

Pohár whisky si najlepšie vychutnáte zo svojho prispôsobeného pohára na whisky. Nechajte si na pohár na whisky vygravírovať meno a/alebo text podľa vášho výberu spolu s jedným z našich skvelých vzorov. Perfektný darček na Vianoce, narodeniny a výročia. Vytvorte si svoj nadčasový, jedinečný gravírovaný pohár na whisky pre každú príležitosť, za krátku chvíľku!