Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná darčeková krabička Mars

105 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • S 8 chutnými tyčinkami Mars
  • S vašou fotografiou, menom a/alebo osobným odkazom
  • Plnofarebná tlač ostrá ako žiletka

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o darčekovej krabičke Mars: 
Rozmery: 24,2 x 14,5 x 2,4 cm 
Hmotnosť: 8 x 51 gramov
Prispôsobenie: meno, fotografia a/alebo text 
Potlač: ostrá a plnofarebná 
Bohužiaľ, pri tropických teplotách nad 25 stupňov vám nemôžeme zaručiť, že darček z čokolády dostanete v perfektnom stave. Opýtať sa? Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis.

Zloženie: cukor, glukózový sirup, SUŠENÉ MLIEKO, kakaové maslo, kakaová hmota, slnečnicový olej, odtučnené SUŠENÉ MLIEKO, LAKTÓZA , srvátkový permeát (z MLIEKA), nízkotučné kakao, EXTRAKT Z JAČMENNÉHO SLADU, maslový tuk (z MLIEKA), emulgátor (SOJOVÝ LECITÍN), soľ, KURACIE VAJÍČKO-PROTEÍNOVÝ PRÁŠOK, palmový tuk, škrob.
Alergény: môže obsahovať LIESKOVÉ ORIEŠKY, ORECHY, ARAŠIDY.

Darčeková krabička na tyčinku Mars s menom a fotografiou

Vaša najlepšia kamarátka má narodeniny a chcete ju prekvapiť niečím špeciálnym. Už ste jej dali všetky jej obľúbené maškrty, no tentoraz chcete naozaj zaujať. Potom ste na správnom mieste s darčekovým boxom Mars s menom a fotografiou! S touto osobnou a jedinečnou darčekovou krabičkou môžete posunúť občerstvenie na úplne novú úroveň. A najlepšie na tom je, že túto špeciálnu darčekovú krabičku si môžete vyrobiť tak, aby sa hodila na akúkoľvek príležitosť, pridaním vašej fotografie, mena a/alebo osobnej správy podľa vlastného výberu. Či už je to Deň matiek, oslava novej práce alebo len aby ste im dali najavo, že vám na niekom záleží, táto darčeková krabička Mars s menom a fotografiou obdarovanému zaručene vyčarí úsmev na tvári.

Teraz prirodzene chcete vedieť, čo robí tento darčekový box Mars s menom a fotografiou tak výnimočným! V prvom rade je tu možnosť personalizácie. Môžete pridať meno príjemcu, vašu spoločnú fotografiu alebo sladký text napísaný špeciálne pre neho. Vďaka tomu sa darčeková krabička stane skutočne jedinečnou a osobnou. Potlač je navyše ostrá a plnofarebná, takže váš dizajn bude vyzerať nádherne. Veľkosť darčekovej krabičky Mars s menom a fotografiou sa perfektne zmestí do poštovej schránky, takže obdarovaný nemusí byť doma, aby dostal váš darček. Naplnených 8 lahodnými tyčinkami Mars je určite veľa, čo si môžete vychutnať (a možno aj zdieľať)! Darček, ktorý je nielen chutný, ale vytvára aj trvalú spomienku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?