Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prekvapte nadšenca vodky personalizovaným darčekom vodky s menom, fotografiou, logom a/alebo textom podľa vlastného výberu. 

Personalizovaná vodka a vodka v darčekovej krabici

Poznáte niekoho, kto miluje vodku, a chcete ho prekvapiť fľašou vodky prezentovanou iným spôsobom ako zvyčajne? S YourSurprise máte niekoľko možností, ako ponúknuť nečakaný darček a urobiť radosť niekomu, na kom vám záleží. Personalizovaná fľaša vodky je nielen najvhodnejším darčekom pre niekoho, kto tento nápoj miluje, ale môže sa stať aj pekným darčekom na špeciálnu príležitosť, ako sú narodeniny, odchod do dôchodku alebo darček pre obchodných partnerov. Jedinečnosť nášho výberu vodky spočíva okrem jej podmanivej chuti aj v spôsobe prezentácie. Môžete si vybrať darčekové balenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám alebo obdarovanému. Balenie fľaše si môžete prispôsobiť potlačou, gravírovaním alebo si vybrať škatuľu s gravírovaným pohárom.

Obaly na vodku na mieru

V našom katalógu si môžete vybrať z troch rôznych druhov vodky a prispôsobiť si drevenú darčekovú krabičku fotografiou a/alebo textom. Prispôsobenie obalu je naozaj jednoduché! Vyberte si svoju obľúbenú značku vodky z ponuky: - Vodka Smirnoff: Vodka Smirnoff s plnou, sviežou chuťou a jemnou dochuťou je vhodná do koktailov alebo na vychutnávanie čistej. Obsah alkoholu je 37,5 % a vyrába sa v Anglicku. - Grey Goose Vodka: ak hľadáte vodku, ktorá je chutná v koktailoch aj ako shot, Grey Goose Vodka je najvhodnejšou voľbou. Obsah alkoholu je 40 % a vyrába sa vo Francúzsku. - Vodka YourSurprise: Naša vodka YourSurprise s hladkou a hodvábnou textúrou sa vyrába v Holandsku a obsahuje 40 % alkoholu. Po výbere fľaše si vytvorte návrh online a prispôsobte si darčekovú krabičku na vodku pomocou fotografie a textu. Máme pripravené návrhy pre každú príležitosť, ale môžete vložiť aj jednu alebo viac fotografií a vytvoriť si vlastnú koláž so špeciálnym menom a/alebo odkazom.

Vodka s personalizovanou etiketou

Okrem toho, že je naša vodka YourSurprise výborná ako darček v personalizovanom balení, je k dispozícii aj v jedinečnom dizajne! Môžete si vybrať prispôsobenú etiketu, ktorá obopína celú fľašu. Na etiketu môžete vytlačiť dizajn podľa vlastného výberu z nášho editora, ale aj vložiť jednu alebo viacero svojich obľúbených fotografií, meno a/alebo text. Vodka s personalizovanou etiketou je preto ideálnym prostriedkom, ako poslať odkaz niekomu, na kom vám záleží. Na etikete môžete napríklad vyznať lásku, napísať pozdravný odkaz alebo dokonca vložiť logo vašej spoločnosti. Tip: Vodku YourSurprise podávajte veľmi studenú alebo ju pri podávaní kokteilu kombinujte s ľadom.

Balenie vodky s gravírovaným pohárom

Na Západe je zvykom podávať vodku v malom poháriku, veľmi studenú a najlepšie bez ľadu. Ak poznáte niekoho, kto si radšej vychutná panáka vodky priamo z mrazničky ako koktail, balenie vodky YourSurprise s gravírovaným pohárom je ideálny darček! Stačí si vybrať balenie so zodpovedajúcim pohárom a vybrať text, ktorý chcete mať na pohári na vodku personalizovaný. V našom online editore nájdete niekoľko jedinečných návrhov, z ktorých si môžete vybrať, môžete zadať meno, text a/alebo špeciálny dátum. Obdarovaný si tak môže vychutnať svoj obľúbený nápoj so špeciálnym nádychom. Môžete si tiež kúpiť gravírovaný koktailový pohár samostatne a podávať svoje najlepšie koktaily s vodkou.

Personalizované poháre >> Vodka pre všetky chute!

Vedeli ste, že podľa tradície by sa vodka mala podávať čistá, bez ľadu? Tento destilát pochádza z východnej Európy, ale dnes sa vyrába po celom svete a podáva sa na rôzne spôsoby: v pohári na panáka, ale aj v kokteiloch, ako je Bloody Mary alebo Sex on the Beach. Vodka je vynikajúca v akejkoľvek forme a chuti, od koktailov až po panáky! Personalizovaná vodka YourSurprise sa hodí pre všetky chute a je jedinečným darčekom, či už samostatne, alebo v kombinácii s niečím iným, ako je napríklad pohár na panáka alebo krabička čokoládových praliniek.