Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darčekový balík s vínom, občerstvením a drevenou servírovacou doskou

73 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o balíčku nápojov:
Obsah: drevená servírovacia doska, olivový olej (100 ml), krekry (350 gramov), pesto tapenáda (212 ml), kešu oriešky (2x 125 gramov), fľaša Maison de la Surprise Merlot
Rozmery balenia: 39 x 30 x 11,5 cm

Viac informácií o drevenej servírovacej doske: 
Materiál: kvalitné masívne bukové drevo
Navyše: drevo má certifikát FSC 
Povrchová úprava: olejované a vrátane koženej šnúrky 
Rozmery: 36,5 x 20 x 1,5 cm 
Prispôsobenie: gravírovanie textu 
Farebné gravírovanie: drevo
Extra: 
- nevhodné do umývačky riadu!
- drevo je prírodný produkt, preto sa váš darček môže mierne líšiť od vzorovej fotografie.

Viac informácií o víne:
Názov: Maison de la Surprise Merlot 
Druh vína: červené, hladké a ovocné
Obsah: 750 ml 
Krajina pôvodu: Francúzsko 
Odroda hrozna: merlot 
Postava: Maison de la Surprise Merlot má intenzívnu vôňu čierne ovocie a náznak vanilky. Vynikajúce k hydine a pečenému mäsu

Zloženie kešu oriešky, pražené solené (Johnny Cashew): 96 % kešu oriešky, 3 % slnečnicový olej, 1 % soľ .  
Alergény:obsahuje kešu oriešky. Môže obsahovať stopy arašidov.

Zloženie pesto tapenáda (DiGusti): bazalka, pecorino romano syr, parmezán syr, mlieko, olivový olej, píniové orechy, vlašské orechy, arómy.

Zloženie krekrov (DiGusti): múka typu ''0'', biele víno, slnečnicový olej, extra panenský olivový olej, soľ.
Alergény : Obsahuje obilniny s lepkom a siričitany. Môže obsahovať stopy sezamových semienok.
 
 

Nenechajte si ujsť toto luxusné balenie s gravírovanou servírovacou doskou, vínom a občerstvením

Chcete dať špeciálny darček, aby ste znovu prežili výnimočný okamih? Napríklad svadobný deň, výročie, sťahovanie, promócie alebo narodeniny? Potom venujte túto luxusnú servírovaciu dosku ako darček k vínu a všetkým druhom luxusného občerstvenia. Na servírovaciu dosku si môžete nechať vygravírovať dátum, meno alebo iný text. Aby ten výnimočný moment vždy zostal v pamäti obdarovaných.

S týmto balíčkom toho získate naozaj veľa! Pozostáva z personalizovanej drevenej dosky, fľaše červeného vína, krekrov, téglika paradajkovej tapenády, extra panenského olivového oleja a dvoch balíčkov orieškov JohnnyCashew. Aké pekné je vystaviť všetky tieto lahôdky na servírovacej doske z masívneho bukového dreva?

Prispôsobte dosku textom a/alebo dátumom a váš dizajn bude vyrytý starostlivo. Červené víno je hladký a ovocný Merlot, domáce víno YourSurprise, vyrobené špeciálne pre nás vinárskou usadlosťou Luc Pirlet z francúzskeho regiónu Languedoc. Vďaka autentickému olivovému oleju, orieškom, krekrom a paradajkovej tapenáde je s týmto balíčkom zaručená hostina. A ako čerešnička na torte k vám všetky tieto pochúťky prichádzajú v krásnej darčekovej krabičke, ktorá je darčekom sama o sebe.

Darujete tento rok tento všestranný balíček ako reklamný darček? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie pre vhodnú cenovú ponuku prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?