Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak hľadáte perfektný darček pre nadšencov ginu, prekvapte ich vlastným jedinečným personalizovaným ginovým darčekom s menom, fotografiou, logom a/alebo textom podľa vášho výberu. Dostupné sú rôzne značky ginov s potlačeným alebo gravírovaným dizajnom. 

17 Darčeky

Personalizované darčekové sady na džin s tonikom

Ak hľadáte darček pre milovaného človeka, ktorý miluje chutný džin s tonikom, prekvapte ho zábavnou darčekovou súpravou na džin s tonikom. Vytvorte si vlastnú prispôsobenú drevenú krabicu alebo gravírovaný sklenený pohár na džin s tonikom.

Rôzne značky džinu

Existuje veľmi veľa rôznych značiek džinu, z ktorých každý je dokonalý pre chutný džin s tonikom! Jedným z našich najobľúbenejších džinov je Bombay Sapphire so svojou mierne sladkou chuťou a citrónovým nádychom. Ďalej ponúkame Hayman's, ktorý je vyrobený v Londýne a má ovocnú príchuť. Hendrick's je anglický džin s intenzívnou chuťou. Bobby's je holandský prémiový džin s náznakmi borievky, koriandra, citrónovej trávy, kardamónu a pomarančovej kôry. Všetky tieto lahodné džiny umožňujú pripraviť chutné koktaily z džinu s tonikom.

Vaša vlastná prispôsobená drevená krabica

Ak hľadáte darček pre milovníka koktailov, darčeková sada na džin s tonikom je dokonalá! Vyberte si značku a prispôsobte si drevenú krabicu v našom online editore. Pridajte svoju obľúbenú fotografiu, osobnú správu a/alebo meno obdarovaného a v okamihu vytvorte tak svoj jedinečný darček.

Váš vlastný gravírovaný sklenený pohár na džin s tonikom

Džin s tonikom by ste si mali vychutnať zo správneho skleneného pohára na džin s tonikom. Ak to chcete urobiť ešte zábavnejším, darujte gravírovaný sklenený pohár na džin s tonikom, prispôsobený menom podľa vášho výberu. Každému pravému fanúšikovi džinu s tonikom sa to bude jednoducho páčiť! Pretože prispôsobenie je vygravírované do skleneného pohára, je možné ho umývať v umývačke riadu.

Vytvorenie najlepšieho koktailu džin s tonikom Nie je nič lepšie ako chutný džin s tonikom. Všetko, čo potrebujete na jeho prípravu, sú správne množstvá džinu a toniku. Pridajte asi 50 ml džinu do 100 - 120 ml toniku, vhoďte niekoľko kociek ľadu, ozdobte limetkou alebo uhorkou a užívajte si!

Džin s tonikom je najchutnejší, keď si ho vychutnáte z vlastného gravírovaného skleneného pohára na džin s tonikom, na ktorom je vaše meno.