Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

19 Darčeky

Gravírovaná doska na krájanie

Naša široká kolekcia servírovacích dosiek a dosiek na krájanie je ideálna ako darček, ale tiež skvelá do vašej vlastnej kuchyne. Môžete ju napríklad darovať luxusnú drevenú dosku na krájanie s personalizovaným venovaním, alebo si môžete navrhnúť sklenenú dosku na krájanie do vlastnej kuchyne. Všetky naše dosky na krájanie si gravírujeme sami. Keďže je dizajn vygravírovaný, nemusíte sa obávať vyblednutia tlače v umývačke riadu. Doska na krájanie určite zostane krásnou položkou!

Doska na krájanie nemôže doma chýbať. Praktická a užitočná vec nielen v kuchyni, ale prispôsobené dosky na krájanie sú skutočnými dizajnovými predmetmi, ktoré dovolia predstaviť predjedlá ako údeniny, syry alebo ovocie.

Dosky na krájanie z gravírovaného dreva alebo skla s potlačou sú tiež pekným prvom, ktorý vám pomôže štýlovo zariadiť kuchyňu, alebo slúžia ako originálny darček, ktorý obdarovaného prekvapí.

Ako prispôsobiť dosku na krájanie

Naše dosky na krájanie sú vhodné na rôzne použitia a príležitosti. Spôsob, ako zabhlahoželať k narodeninám niekomu výnimočnému, alebo ako darček k dôležitému míľniku. Dosky na krájanie je možné prispôsobiť rôznymi jedinečnými spôsobmi:

  • Dosky na krájanie s názvom, textom a/alebo dizajnom: vaša personalizácia bude vyrytá laserom priamo do dreva. Pridajte meno kuchára alebo špeciálnu správu pre oslávenkyňu.

  • Dosky na krájanie s fotografiou: vedeli ste, že svoju fotografiu môžete vytlačiť na sklenenú dosku na krájanie? Vyberte si svoju najobľúbenejšiu a my vám vytvoríme dosku na krájanie na mieru.

  • Dosky na krájanie s logom: doska na krájanie môže byť aj pekným darčekom pre zamestnancov alebo na propagáciu vašej firmy s nádychom originality!

Bukové alebo teakové dosky na krájanie

Naše gravírované dosky na krájanie sú dostupné v dvoch rôznych typoch dreva: buk alebo teak. Bukové dosky na krájanie sú ľahšie a ľahšie sa s nimi manipuluje, majú svetlú farbu, sú vhodné do moderného alebo elegantného zariadenia.

Teakové dosky na krájanie sú rustikálnejšie, majú tmavú farbu, sú vhodné najmä pre vidiecke domy alebo priemyselný nábytok.

Obe gravírované dosky na krájanie sú ošetrené ochranným olejom a v prípade potreby vybavené koženou šnúrkou na zavesenie. Môžu byť prispôsobené v našom online editore a laserom bude vyryté meno, text a/alebo špeciálny dizajn.

Gravírovaná doska na chlieb ako svadobný darček

Láska vedie cez žalúdok, najmä ak to znamená čerstvo upečený chlieb na jedinečnej doske s textom. Prispôsobená drevená doska na chlieb je ideálna na svadobný dar. Nechajte si vygravírovať mená svadobného páru a potom si zostavte vlastnú darčekovú súpravu. Môžete napríklad pridať pár rukavíc na pečenie a nejaké tapas občerstvenie. A ak si budú myslieť, že doska na chlieb je jednoducho príliš pekná na použitie, je tiež ideálna ako pútavý kúsok do vášho interiéru.

Drevená servírovacia doska na raňajky v posteli

Nedeľa ráno ideálny je čas na prekvapenie blízkej osoby s raňajkami v posteli! A aké by bolo pekné, keby ste jej mohli doniesť raňajky na personalizovanej drevenej doske? To sa dá ľahko dosiahnuť s YourSurprise! Za pár sekúnd si môžete navrhnúť krásnu servírovaciu dosku s vlastným textom. Potom sa my postaráme o to, aby bol text vyrytý na tabuli s maximálnou starostlivosťou.

Drevená doska na krájanie ako servírovacia doska

Ďalším skvelým spôsobom, ako používať drevenú dosku, je využiť ju ako servírovaciu dosku, čo je istý spôsob, ako ohromiť vašich priateľov. Či už ju využijete na servírovanie lahodných francúzskych syrov alebo uprednostňujete stredomorský výber s olivami, pečivom a tapenádou, táto doska určite urobí na vašich hostí dobrý dojem.

Tvary a potlače

V YourSurprise máme na výber z rôznych tvarov dosiek. Máme obdĺžnikové dosky, okrúhle dosky a dokonca aj dosku v tvare srdca (skvelé na Valentína!). Môžete si vybrať z rôznych vzorov a textov, ktoré sme pre vás vytvorili, alebo si môžete nechať vygravírovať svoj vlastný text, kde si môžete vybrať z rôznych typov písma a efektov.

Pre koho je tento darček ideálny?

Je to vynikajúci darček pre: Milovníkov jedla Milovníkov nápojov * Milovníkov varenia