Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Fľaša na vodu sa vždy zíde! Prezrite si náš výber fliaš, ktoré môžete prispôsobiť fotografious alebo textom podľa vášho výberu. Vytvorte si vlastný termohrnček na vaše obľúbené teplé alebo studené nápoje.

19 Darčeky

Personalizované fľaše na vodu, cestovné a prenosné hrnčeky

Sú veľmi obľúbené: praktické fľaše, do ktorých sa zmestí veľa vody, kávy alebo čaju, aby ste si užili svoj deň. Chcete vytvoriť praktickú fľašu s vodou alebo termosku? Alebo by ste chceli dať svojmu dieťaťu do školy prenosný hrnček s vlastnou fotografiou alebo menom? Jednoducho si navrhnite fľašu, cestovný alebo prenosný hrnček online! Môžete si vyberať z rôznych typov fliaš, termosiek a hrnčekov.

Personalizovaná fľaša na vodu

Ponúkame široký sortiment fliaš na vodu. Ideálne pre šport a cvičenie. Fľaše sú vyrobené zo silného hliníka, vďaka čomu sú pekné a robustné. Všetky fľaštičky majú uzáver, ktorý chráni náustok. Jednoducho odskrutkujte uzáver a naplňte fľašu. Kapacita fliaš je 500 ml, čo je viac než dosť na to, aby vám vydržali na dosť dlho! Vyberte si v našom editore štýlový dizajn, nahrajte fotografiu alebo pridajte meno a vytvorte si tak unikátnu fľašu vody behom chvíľky.

Personalizovaný termo hrnček

Ak sa vydáte na cestu a chcete si vziať so sebou príjemný teplý alebo studený nápoj, budete potrebovať praktický termo hrnček. Termo hrnček má posuvné veko, pomocou ktorého môžete hrnček otvoriť a piť z neho. Keď dopijete, jednoducho zatvoríte posuvné veko. Fľaša je vyrobená z bieleho hliníka a má čiernu rukoväť. Termo hrnček udrží váš nápoj hurúci až 6 hodín, čo je dostatočne dlho na cestu vlakom alebo jazdu autom! Termo hrnček môžete vypláchnuť ručne. Neodporúčame umývať termosku v umývačke riadu, aby ostala tlač dokonalá. Termo hrnček je možné prispôsobiť menom, fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu.

Personalizovaná termoska

V našom sortimente ponúkame aj množstvo krásnych termosiek. Termosky sú dvojstenné, a preto sú vhodné na uchovanie studeného alebo horúceho nápoja. Termosky majú objem 500 ml a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Môžete si vybrať medzi termoskou s otočným uzáverom, malou slamkou alebo bambusovou doskou. Sú k dispozícii v striebornej a bielej farbe. Na termosku môžete pridať vlastnú fotografiu, meno, text alebo logo. Ak si chcete vytvoriť vlastnú špeciálnu fľašu, pozrite sa na náš online editor a zistite, ktoré prevedenie sa vám páči najviac.

V našom online editore nájdete rôzne zábavné dizajny, pomocou ktorých si môžete prispôsobiť fľašu na vodu. Vyberte si z potlače s kvetmi, listami, tigrami, pomarančmi alebo jedným z našich ďalších skvelých vzorov. Do našich návrhov môžete pridať svoje meno a fotografiu a vytvoriť si tak svoju vlastnú unikátnu termosku.

Personalizované školské poháre a fľaše

Samozrejme, v našom sortimente ponúkame aj niekoľko školských pohárov, ktoré si vaše dieťa môže vziať so sebou do školy. Tieto poháre sú k dispozícii v modrej, zelenej a ružovej farbe. Sú vyrobené zo super pevného plastu bez BPA. Vybrať si môžete zo zábavných dizajnov s plameniakom, líškou, medveďom koalou, levom, veľrybou alebo iným zaujímavým prevedením. Nahrajte obľúbenú fotografiu svojho dieťaťa, pridajte jeho meno a vytvorte jedinečný hrnček do školy. Ideálne, ak vaše dieťa často stráca hrnčeky; s menom nájdete majiteľa okamžite!

Váš vlastný prispôsobený hrnček, fľaša alebo termoska behom chvíľky

Vytvorenie vlastného hrnčeka, fľaše na vodu alebo termosky online je jednoduché. Jednoducho si vyberte produkt, ktorý chcete prispôsobiť, a spustite editor. Vyberte si jeden z našich krásnych návrhov, nahrajte svoju fotografiu a zadajte meno alebo text. Žiadne minimálne množstvo objednávky a pripravené okamžite.