Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vlastná sada princezná princezná

55 hlasov
Možnosti doručenia
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o nastavení fotokapitu: 
Súprava: 1 ručný kufrík, kufrík XL a XXL 
Make: Princess Traveler 
Materiál vpredu: 100% polykarbonát 
Materiál vzadu: ABS 
Materiál potlače: polypropylén s hrúbkou 0,4 mm 
Vlastnosti atramentu: UV odolné, šetrné k životnému prostrediu a vodotesné 
Kolesá: 4 kolieska 

Kufrík Princezná - Kabiny: 
Rozmery*: 51 x 35 x 20 cm (veľkosť kabíny) 
Hmotnosť (prázdna): 2,6 kg 
Obsah: 36 litrov 

Kufrík Princezná - XL: 
Rozmery*: 67 x 46 x 24 cm 
Hmotnosť (prázdna): 4 kg 
Obsah: 66 litrov 

Kufrík Princezná - XXL: 
Rozmery*: 77 x 52 x 27 cm 
Hmotnosť (prázdna): 6 kg 
Obsah: 102 litrov 

*Poznámka: Rozmery sa vzťahujú na kufor vrátane koliesok a zasunutej rukoväte.

Návod na obsluhu Kombinovaný zámok 
Zámka je nastavená na 0-0-0. Stlačte tlačidlo na boku a držte ho stlačené, otáčajte kolesami a nastavte 3-miestny kód. Uvoľnite tlačidlo na pravej strane a váš kód je nastavený. Počas nastavovania sa uistite, že ste tlačidlo neuvoľnili.  

Jednoducho si vytvorte jedinečnú super ľahkú vlastnú Princess Traveler batožinu s fotografiou!

Chystáte sa na dovolenku s celou rodinou, alebo hľadáte pohodlnú batožinu, ktorú si môžete vybrať na výlet do mesta alebo na dovolenku? Potom je táto sada Princezná Traveler foto kufra presne to, čo potrebujete! Môžete ľahko urobiť tvrdé kufre unikátne s najkrajšou fotografiou. Jednoducho navrhnete osobný kufr pre každého člena rodiny. Tento vlastný kufrový set je tiež originálnym prekvapením pre novomanželský pár, pretože môžu ísť na svadobnú cestu v štýle. Super užitočné pre skúsených (svet) cestovateľov, ale tieto kufre sú tiež dokonale vhodné pre služobné cesty!

Súprava batožiny Princess Traveler sa skladá z 3 kufrov, všetko s krásnym obrazom. Kufre majú kombinovaný zámok TSA a majú vysoko kvalitné zipsy. Jednoducho uložíte súbor naskladaný do seba, takže zaberajú málo miesta. Kufre Princess sú super ľahké, môžete si vziať so sebou na dovolenke extra váhu alebo priniesť viac suvenírov. Uvoľnené vložky tiež zabezpečujú, že môžete kedykoľvek zmeniť obrázok vo svojom vlastnom kufri s novou sviatočnou fotografiou, kolážou alebo hovorením. Začíname a navrhnite si svoj osobný batožinový set!

Princess Traveler je holandská značka s medzinárodným štýlom. Značka ponúka širokú škálu cestovných a športových potrieb. Cenovo dostupný luxus, kvalita, spoľahlivosť a inovácia výrobkov sú pre spoločnosť mimoriadne dôležité. Vyznačujú sa inováciou, použitím holandského dizajnu a používaním vysoko kvalitných materiálov. Princezná Traveler je známa najmä vďaka svojej mimoriadne pevnej a ľahkej batožine. Pozor: personalizovať je možné iba prednú časť/vložku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?