Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čiapka pre dieťa s menom - Prvé vianoce - biela

42 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o čiapke pre bábätko s potlačou:
Veľkosť: jedna veľkosť pre všetkých
Rozmery: otvor 15 cm, vrchná časť čiapky je 8 cm.
Farba: biela&nbsp ;
Materiál: 95 % bavlna, 5 % lycra
Kvalita: približne 220 g/m(2)
Prispôsobenie: menom alebo textom
Potlač: ostrá a plnofarebná r >Navyše: čiapky sú predzrazené, takže strih vydrží extra dlho
Oeko-tex certifikát: naše čiapky pre bábätká sú testované na bezpečnosť

Naše čiapky pre bábätká majú značku kvality GOTS:
Značka GOTS (Global Organic Textile Standard) ukazuje, že tento odev je vyrobený z organickej bavlny. Vďaka tomu je odev mimoriadne udržateľný a úplne zodpovedný!

Pokyny na pranie:
Prať pri 40 °C (program jemného prania / prania vlny)
Nesušiť čiapku v sušičke a chemicky nečistiť
Žehlite potlač len na zadnej strane (nízka teplota)

Urob prvé Vianoce dieťaťa ešte špeciálnejšími detskou čiapkou s menom.

Najlepší kamarát, známy, kolega, váš brat alebo sestra bude mať dieťa na konci roka? Potom je detská vianočná čiapka s menom jedinečným a super zábavným darčekom, ktorý zostane ako pamiatka na prvé spoločné Vianoce. Alebo si nechaj vytlačiť detskú čiapku s vianočným textom a obrázkom. Okrem toho je táto personalizovaná čiapka veľmi originálnym spôsobom, akým môžeš prekvapiť budúcich starých rodičov, dedkov, babky, tety alebo strýkov príchodom nového člena rodiny v budúcom roku! Vianočné fotky bábätka s toutou personalizovanou vianočnou čiapkou budu naozaj výnimočné!

Personalizovaná čiapka nie len super vyzerá, ale je naozaj teplá, kedže je vyrobená z mäkkej organickej bavlny. Nie je potrebné žiadne meranie, čiapky sú jednej veľkosti. Tvorba originálneho dizajnu je super jednoduchá. V našom editore stačí pridať text alebo krstné meno podľa výberu a zvoliť požadovaný obrázok. Potom stačí potvrdiť objednávku a svoju naši vianočný škriatkovia začnú pracovať na tomto peknom darčeku!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?