Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Všetci používame kľúče často, takže keď si vytvoríte personalizovanú kľúčenku, vytvoríte pre seba alebo milovanú osobu praktický darček, ktorý budete používať a vážiť si ho každý deň. Vyberte si zo širokej škály kľúčeniek v rôznych tvaroch a z rôznych materiálov, personalizovaných fotkou a/alebo textom podľa vášho výberu.

34 Darčeky

Kľúčenka s fotografiou alebo krstným menom

Ak existuje niečo, čo všetci potrebujeme a bez ktorých sa nezaobídeme, je to krúžok na kľúče! Niektorí z nás si naň pripevňujú iba jeden kľúč, iní ich majú prakticky tisícku s mnohými ďalšími doplnkami. Kľúčenka je nevyhnutným doplnkom, ktorý sa dá s trochou originality premeniť na niečo pekné a zábavné.

S Yoursurprise môžete ponúknuť personalizovanú kľúčenku, ktorá vyhovuje každej osobe, máme veľa dizajnov, materiálov a možností prispôsobenia.

Vytvorte si jedinečnú kľúčenku s fotografiou alebo menom podľa vlastného výberu. Kľúčenka je ideálny darček: malý darček s veľkým posolstvom! V sortimente máme viacero kľúčeniek ako kľúčenka v tvare srdca, zlomené srdce (súprava dvoch kľúčeniek), kľúčenky s fotkou, kľúčenky s plyšom nesúcim krstné meno alebo kožené kľúčenky v tvare srdca. Všetky naše kľúčenky je možné prispôsobiť odovzdaním fotografie alebo pridaním krstného mena. Je to skvelý darček pre vašu najlepšiu kamarátku, mamu alebo priateľa! Koho prekvapíte personalizovanou kľúčenkou?

Kľúčenka s fotografiou

Foto kľúčenka je super originálny darček. Tvar a veľkosť kľúčenky si zvolíte sami. Potom pridajte do editora svoju najkrajšiu/najbláznivejšiu alebo najvtipnejšiu fotografiu, ktorú chcete mať vytlačenú na kľúčenke. Vašu fotografiu vieme vygravírovať na kľúčenku alebo vytlačiť. Veľmi obľúbené sú kľúčenky v tvare medailónu. Vieme vám vyrobiť aj známy obdĺžnikový plastový krúžok na kľúče s fotografiou. Nezáleží na tom, akú fotku na kľúčenku dáte: fotku svojich detí, milenca, mačky alebo psa, všetkých vnúčat...<

Tip: Kľúčenka s fotkou pre dedka a babku

Foto kľúčenka je skvelý darček pre starých rodičov. Odfoťte sa pekne so všetkými vnúčatami a urobte im kľúčenku. Svoju roztomilú rodinku môžu sledovať každý deň!

Kľúčenka s krstným menom

Okrem kľúčenky na fotografiu si môžete navrhnúť aj vlastnú kľúčenku s menom. Sortiment sa pohybuje od kožených až po strieborné kľúčenky, pričom na všetky je možné vygravírovať meno. Tip: Objednajte si kľúčenku s menom pre celú svoju rodinu, aby ste na prvý pohľad videli, kto je majiteľom ktorej kľúčenky! Ak chcete niekomu veľmi špeciálnemu (svojmu priateľovi!) darovať roztomilú kľúčenku, vyberte si kľúčenku s plyšovou hračkou. Na tričko malej plyšovej žirafky, medveďa alebo psíka si môžete nechať vytlačiť svoje meno alebo meno niekoho iného.

Kľúčenka s polovičnými srdiečkami

Ďalším dobrým nápadom je zdieľať kľúčenku s partnerom. S touto dvojitou kľúčenkou, ktorá po spojení vytvorí srdce, ukážete, že k vám skutočne patríte. Alebo zdieľajte polovičné srdce so svojím najlepším priateľom, aby ste im ukázali, aké dôležité je pre vás vaše priateľstvo. Každá polovica kľúčenky môže byť vygravírovaná menom alebo textom. Čoskoro budete mať špeciálny darček pre toho, koho milujete!

Kľúčenka ako darček na kolaudáciu!

Získanie kľúčov od vlastného domu je jedným z najvzrušujúcejších období, najmä ak je to prvýkrát, čo bývate sami alebo ako pár. Ľudia majú tendenciu neuvažovať o kúpe kľúčenky, ale je to skvelý darček na kolaudáciu. Ak chcete dať svojmu partnerovi náhradné kľúče od domu, personalizovaný prívesok na kľúče so špeciálnym venovaním je skvelý spôsob, ako ich pozvať, aby zdieľali váš domov. Ste pripravení sa odvážiť a začať zdieľať svoje zvyky? Nezdieľajte tie zlé, ako napríklad krádež kľúčov od domu..... Prispôsobte si kľúčenky, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.

Váš priateľ, sestra alebo brat čoskoro dostane kľúč od svojho nového domova a chcete im dať pekný a osobný darček? Potom je kľúčenka s fotografiou to, čo hľadáte! Vyberte si fotografiu, na ktorej vy dvaja stojíte, a prispôsobte ju v online editore fotografií. Pretože konečný výsledok je absolútne špičkovej kvality, kľúčenka vydrží dlho.

Personalizované kľúčenky pre každú dobu

Ak poznáte niekoho, kto sa chystá kúpiť nové auto alebo si práve urobil vodičský preukaz, nie je lepší darček, než mu zaobstarať personalizovanú kľúčenku do auta! Nie je lepší spôsob, ako osláviť elektrizujúcu fázu odovzdávania kľúčov.

Môže to byť aj perfektný darček na oslavu vodičského preukazu na skúter alebo motorku. Môžete spárovať zábavnú fotografiu s personalizovanou kľúčenkou na motorku a prekvapiť nového jazdca vecí, ktorú bude mať vždy pri sebe!

Prívesok na kľúče je ten predmet, ktorý si nekupujete pre seba, ale ktorý je nemožné nemať; môže vám to ušetriť hodiny prehrabávania sa v taške. Je to tiež ideálny darček pre roztržitých, tých, ktorí zase stratili kľúče od domu... Konečne sú tu romantici, tí, ktorí sa jednoducho nedokážu odtrhnúť od ľudí, ktorých milujú. Pre každého, kto potrebuje novú kľúčenku, si ju môžete prispôsobiť a pridať hodnotu k takýmto bežným predmetom. Môžete napísať vetu od srdca, meno osoby alebo dokonca vložiť fotografiu a voilá.

Kožený krúžok na kľúče

Kožené prívesky na kľúče prichádzajú v rôznych tvaroch a farbách. Máte napríklad koženú kľúčenku s fotkou, ale aj koženú kľúčenku s momentkou v tvare srdca. Koženú časť je možné ľahko vybrať a zmeniť podľa nálady alebo vkusu, ak ich máte niekoľko. Na naše kožené krúžky na kľúče môžeme vygravírovať akékoľvek krstné meno.

Vyrobte si vlastnú kľúčenku

Radi by ste si vyrobili vlastný prívesok na kľúče, ale nemáte na to dostatok kreativity? Žiadny problém! YourSurprise vám pomôže! V našom online editore si môžete rýchlo a ľahko navrhnúť unikátnu kľúčenku s vlastnou fotografiou, textom alebo logom! Vyberte si jeden z našich krásnych kožených príveskov na kľúče a začnite s prispôsobením!

Lacná, ale účinná kľúčenka

Krása tejto kľúčenky spočíva v tom, že prichádza za veľmi rozumnú cenu bez kompromisov v kvalite. Táto funkcia z neho robí perfektnú voľbu pre tých, ktorí hľadajú lacný malý darček.

Ponúkame lacné prívesky na kľúče prispôsobené vašej fotografií, menom a/alebo textom. Vedeli ste, že k svojej objednávke môžete pridať aj mapu zadarmo? Týmto spôsobom ho môžete odoslať priamo príjemcovi.

Krúžky na kľúče s vašim logom na propagáciu vášho podnikania

Kľúčenky sú nielen pekným darčekom pre priateľov a známych, ale aj skvelou vychytávkou pre propagáciu vášho podnikania. Kľúčenky s logom môžete nakupovať hromadne, aby ste získali zľavu na konečný produkt a mohli svoje logo distribuovať lacno, ale efektívne. Ideálny darček na udalosti, slávnostné chvíle alebo len tak, aby sa vaša firma dostala na pery!

Potlač na krúžku na kľúče je veľmi jednoduchá. Pridajte svoje logo do nášho editora a my ho za vás vytlačíme na kľúčenku!