Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte ozaj originálne oblečenie pre bábätko s fotografiou a/alebo textom. Vyberte si z našich roztomilých dizajnov a vytvorte si vlastný overal, tričko, podbradník atď. pre bábätká a deti!

12 Darčeky

Personalizované oblečenie pre kojencov a deti

Ak hľadáte jedinečné oblečenie pre kojencov alebo deti, už nemusíte hľadať. Vo firme YourSurprise ponúkame širokú škálu oblečenia pre kojencov a deti, ktoré je možné prispôsobiť textom a/alebo fotografiou podľa vášho výberu.

Dostupné na kusy a s rýchlou reakciou. To znamená, že si vaše ratolesti môžu svoje nové oblečenie vychutnať v krátkom čase.

Prispôsobené oblečenie s textom

Všetky naše odevy pre kojencov a deti je možné prispôsobiť textom podľa vášho výberu. Môžete pridať meno svojho dieťaťa alebo si vybrať z rôznych zábavných vzorov.

Mnoho návrhov ponúka možnosť pridať meno alebo fotografiu podľa vášho výberu!

Prispôsobená čiapka, cumlík a podbradník

Naša kolekcia oblečenia pre batoľatá a deti obsahuje zábavné doplnky, ako sú napríklad milé detské čiapočky, cumlíky a podbradníky. Každý darček je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a dokonca aj cumlík ponúka možnosť pridať požadované meno!

Malý brat alebo sestra je na ceste

Ak sa z vášho drobca čoskoro stane veľký brat alebo sestra, nechajte ich, aby sa s vašou úžasnou správou podelili s rodinou a priateľmi skutočne jedinečným spôsobom; prispôsobte im roztomilé tričko „Veľký brat“ alebo „Veľká sestra“, ktoré budú mať oblečené. Vaši blízki budú tak prekvapení!

Skvelá detská osuška alebo župan

Po kúpeli osušte svoje dieťa roztomilou detskou osuškou (vrátane roztomilej kapucne). Ak je vaše dieťa o niečo staršie, prekvapte ho vlastným županom s vyšitým jeho menom! Detská osuška a župan sú k dispozícii v bielej, modrej a ružovej farbe. Jednoducho zadajte meno svojho drobca a vytvorte jedinečný darček za chvíľu. Spríjemnite si kúpanie!

Roztomilé prispôsobené detské dupačky

Jedným z našich najobľúbenejších darčekov pre deti sú naše prispôsobené detské dupačky. Môžete si vybrať z rôznych farieb a veľkostí a zvoliť si verziu s dlhým alebo krátkym rukávom. Dokonca ponúkame špeciálne dupačky na „Prvý deň otcov“, aby sme otecka prekvapili na Deň otcov.

Ak hľadáte detské dupačky na prvý Deň matiek, máme aj tie, s množstvom zábavných vzorov, z ktorých si môžete vybrať.

Ak je to darček pri oslave novorodenca alebo pri prvej návšteve novorodenca, ktorý hľadáte, dajte si prispôsobiť detské dupačky pridaním zábavného textu!

Prispôsobené mikiny s kapucňu a tričká s krátkym rukávom pre deti

Ak by váš syn alebo dcéra chceli mikinu s kapucňou alebo sveter s menom, môžeme ich pre vás vyrobiť! Vyberte si z detských mikín s kapucňou a svetrov, ktoré sú k dispozícii v čiernej, šedej a modrej farbe. V ponuke máme veľkosti od 98 do 146. Každú mikinu s kapucňou a sveter je možné prispôsobiť textom a/alebo fotografiou podľa vášho výberu.

Prispôsobené oblečenie pre športový tím alebo skupinu priateľov

Ak hľadáte prispôsobené svetre alebo tričká pre športový tím alebo skupinu priateľov, už nemusíte hľadať. Ak si objednáte 10 a viac kusov oblečenia, môžeme vám ponúknuť zľavu. Každú jednotlivú položku oblečenia môžete prispôsobiť textom a/alebo fotografiou (fotografiami) podľa vášho výberu.

Udržujte oblečenie svojich detí dlhšie dobre vyzerajúcom stave

Všetky naše prispôsobené detské odevy je možné prať pri 40°C, v šetrnom cykle. Uistite sa, že odev je otočený naruby, a to tak pri praní, ako aj pri žehlení. Oblečenie nesušte v bubnovej sušičke ani ho chemicky nečistite.