Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaný vínový nápojový balík

Aperitívový box s fľašou vína a gravírovanými pohármi

408 hlasov
Druh vína
Možnosti doručenia
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o darčekovom balíku:
Obsah: krekry (350 gramov), pesto tapenáda (212 ml), fľaša Merlotu, dva gravírované poháre na víno
Rozmery balenia: 39 x 30 x 11,5 cm

Viac informácií o pohári na červené víno: 
Množstvo: 2 kusy 
Značka: Royal Leerdam 
Typ: L' Spirit
Priemer: 8,5 cm 
Výška: 20,5 cm 
Hmotnosť: 180 gramov 
Kapacita: 37 cl 
Druh vína: červený  text
Personalizácia: vysoko kvalitné laserové gravírovanie
Farba gravírovania: biela, takže váš darček sa môže mierne líšiť od vzorového obrázka
Extra: poháre je možné personalizovať samostatne a sú vhodné aj do umývačky riadu

Viac informácií o víne:
Názov: Maison de la Surprise Merlot 
Druh vína: červená, mastná a ovocná
Kapacita: 750 ml 
Krajina pôvodu: Francúzsko
Odroda hrozna: merlot
Charakter: Maison de la s čiernym prekvapením nádych vanilky. Vynikajúce k hydine a pečenému mäsu

Zloženie Solené pražené kešu oriešky (Johnny Cashew): Múka T00, biele víno, slnečnicový olej, panenský olivový olej, soľ.
Alergény: Obsahuje kešu. Môže obsahovať stopy arašidov.

Zloženie pesto tapenády (DiGusti): bazalka, pecorino romano syr, parmezán syr, mlieko, olivový olej, píniové orechy, vlašské orechy, arómy.

Zloženie krekrov (DiGusti): múka typu ''0'', biele víno, slnečnicový olej, extra panenský olivový olej, soľ.
Alergény: Obsahuje obilniny s lepkom a siričitanmi. Môže obsahovať stopy sezamových semienok.

Dajte si aperitív s touto krabicou na víno s personalizovanými pohármi na víno

Šťastná udalosť? Môžete oslavovať s touto krabičkou obsahujúcou fľašu červeného vína, gravírované poháre na víno, toast a tapenádu. Nie je pekné dať osobný odkaz na poháre na víno? Takto poďakujete svojim rodičom, že sú tu vždy pre vás. Alebo srdečne privítajte svoju sestru, ktorá sa práve presťahovala do jej nového domova. Môžete mať aj priateľov, ktorí oslavujú výročie svadby alebo iný špeciálny dátum. Alebo prekvapiť svoju dcéru po narodení bábätka teraz, keď môže opäť piť? Pri každej príležitosti je dobré darovať tento špeciálny box!

Personalizovaná krabička na aperitív pozostáva z dvoch gravírovaných pohárov na červené víno, fľaše červeného vína, sušienok a téglika s paradajkovou tapenádou. Oba poháre sú značky Royal Leerdam, synonymum kvality. Poháre si môžete individuálne personalizovať textom, menom alebo dátumom. Dizajn je vygravírovaný do skla starostlivo v našom produkčnom centre. Samozrejme, rovnaký dizajn môžete mať aj na oboch pohároch. Červené víno je sladký a ovocný Merlot, obľúbené víno YourSurprise, vyrobené špeciálne pre nás vinárstvom Luc Pirlet z oblasti Languedoc vo Francúzsku. Krekry a tapenáda dopĺňajú personalizovanú krabičku na aperitív. Sada je dodávaná v krásnej krabičke, ktorá je vlastne už sama o sebe darčekom.

Považujete tento aperitívový box s vínom za reklamný darček? V prípade väčšieho počtu kontaktujte naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?