Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Objavte jedinečné personalizované hodiny a štýlovo premeňte akýkoľvek priestor. Vyberte si zo širokej ponuky dizajnov a typov a vytvorte nezabudnuteľný darček alebo dodajte svojmu domovu osobný nádych pomocou našich nástenných hodín na mieru s vašou fotografiou a/alebo textom.

3 Darčeky

Vytvorte si vlastné personalizované hodiny s fotografiou a/alebo textom

Keď premýšľame o zariaďovaní domu, často zabúdame venovať náležitú pozornosť stenám. Dá sa izba skutočne považovať za dokončenú bez krásnych hodín zavesených na stene? Hľadáte originálne personalizované hodiny, ktoré by ste zavesili do kuchyne alebo darovali niekomu vo svojom okolí, kto sa práve presťahoval do nového domova? Možno hľadáte darček, ktorý obdarovaného ohromí a vyvolá v ňom skvelé spomienky zakaždým, keď si skontroluje čas?

Navrhnite si vlastné fotohodiny s použitím vlastnej fotografie (fotografií), textu a dizajnu. Hodiny z YourSurprise sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, takže vždy nájdete hodiny, ktoré sa hodia do danej miestnosti a na danú príležitosť.

Personalizované hodiny na každú príležitosť

Ak chcete prekvapiť jedného z rodičov alebo starú mamu, máme personalizované hodiny na príležitosti, ako sú narodeniny, špeciálne hodiny na Deň matiek, Deň starých rodičov, ako aj vlastné hodiny pre učiteľov. Sťahuje sa váš priateľ, člen rodiny alebo známy a usporadúva kolaudačnú párty? Personalizované nástenné hodiny sú ideálnym darčekom na túto výnimočnú príležitosť. Môžete ich personalizovať napríklad zábavnou fotografiou z dovolenky alebo rodinnou fotografiou.

Personalizované nástenné hodiny v tvare srdca

Chcete niekomu darovať hodiny, ale chcete rozšíriť trochu lásky navyše? Potom sú tým správnym darčekom personalizované hodiny v tvare srdca. Personalizované hodiny v tvare srdca sú ideálnym darčekom na Valentína, Deň matiek alebo jednoducho preto, že chcete niekoho prekvapiť. Vedeli ste, že môžete pridať nielen fotografiu, ale aj text? Či už ide o vyznanie lásky alebo prejav vašej náklonnosti, sme si istí, že nájdete tie správne slová pre danú chvíľu. A ak sa na slová necítite, vždy môžete zvoliť zábavnú fotokoláž!

Personalizované nástenné hodiny pre deti

Personalizované foto hodiny sú viac než len skvelým bytovým doplnkom do obývačky, ale sú aj zábavným doplnkom do detskej izby. Personalizujte ich pomocou zábavného dizajnu, fotografie a/alebo textu. Hodiny sú tiché, takže vaše dieťa nebude rušiť ich zvuk počas spánku alebo v noci. Detské hodiny si môžete prispôsobiť jedinečným dizajnom s dinosaurami, zvieratkami, kvetinami a ďalšími motívmi! Vyberte si svoj obľúbený štýl a prispôsobte si hodiny teraz!

Ako prispôsobiť hodiny

Prispôsobenie hodín je jednoduché! Stačí vybrať šablónu, ktorá sa vám páči, kliknutím otvoriť náš editor a vybrať si jeden z našich mnohých návrhov. Do svojho návrhu môžete zahrnúť meno, text a dokonca jednu alebo viac fotografií! Hodiny vám zašleme na vami zvolenú adresu. Ak chcete obdarovaného prekvapiť, nechajte si darček poslať priamo na jeho adresu a k objednávke pridajte bezplatnú kartičku so správou, aby vedel, kto mu darček poslal.

Aké veľké sú nástenné hodiny?

Personalizované nástenné hodiny s fotografiou a/alebo textom sú k dispozícii v dvoch verziách: okrúhle alebo v tvare srdca. Naše okrúhle personalizované nástenné hodiny sú k dispozícii vo verzii M s priemerom 20,5 cm alebo vo verzii L s priemerom 29 cm.

Hodiny v tvare srdca sú tiež k dispozícii v dvoch verziách: M s rozmermi 21 x 20 cm alebo verzia L s rozmermi 31 x 30 cm.

Z čoho sú hodiny vyrobené?

Všetky naše hodiny sú vyrobené z pevnej tvrdej dosky. Každé hodiny obsahujú praktický háčik na zavesenie spolu s batériami. Takto sa môžete z personalizovaných foto hodín tešiť hneď, alebo sa môžete rozhodnúť poslať ich rovno príjemcovi.