Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

10 Darčeky

Personalizované peňaženky

Neexistuje originálnejší darček ako ten, ktorý ste vytvorili vy, pretože je jedinečný a neopakovateľný. Personalizácia darčeka pridaním mena alebo fotografie ho urobí skutočne výnimočným pre každú príležitosť. Je to ideálny darček na Vianoce, narodeniny, Deň matiek, Deň otcov... kedykoľvek sa hodí! Kožené alebo oceľové puzdro na karty alebo peňaženka s kvalitným gravírovaním, ktoré je darčekom spájajúcim dizajn, pohodlie a jedinečnosť.

Peňaženky s vašou fotografiou

Štyri rôzne peňaženky, ktoré možno personalizovať fotografiou, v troch rôznych farbách (čierna, modrá a červená) a dostupné v malej alebo veľkej veľkosti. Pre neho aj pre ňu si môžete vybrať z rôznych vzorov a pridať fotografiu podľa vlastného výberu alebo sa môžete rozhodnúť vyplniť celú tlačovú plochu svojou fotografiou. Pohodlná a praktická, bez peňaženky sa nezaobídete!

Personalizovaný držiak karty

Ak radi cestujete naľahko, určite viete, aké jednoduché, užitočné a nevyhnutné je puzdro na karty. V ekologicky uvedomelom etickom svete môžeme začať úplným nahradením hotovosti kartami. Držiak na karty je elegantný, prehľadný a minimalistický. Je k dispozícii v rôznych dizajnoch a pojme až 8 kariet a mincí. Môžete si vybrať medzi hnedým alebo čiernym koženým puzdrom na karty alebo kovovým modelom. Nie je to bežný darček, ten náš si môžete prispôsobiť v online editore našej webovej stránky, kde môžete zadať meno alebo text, ktorý potom s veľkou starostlivosťou a pozornosťou vygravírujeme na kožu/kov, aby sme vám ponúkli tú najlepšiu kvalitu a zážitok.

Personalizované kožené darčeky

Naše kožené darčeky sú vyrobené z rastlinne činenej plnozrnnej byvolej kože najvyššej kvality. Hnedá farba im dodáva elegantný vzhľad, takže sú vhodné a ideálne na každú príležitosť. Váš darček personalizujeme vygravírovaním na povrch kože pomocou vysokokvalitného lasera. Dizajn a text, ktoré ste si vybrali v online editore, budú reprodukované s maximálnou starostlivosťou. Koža je prírodný produkt, čo znamená, že každý darček je skutočne jedinečný a môže sa mierne líšiť od vzorových obrázkov zobrazených na stránke produktu.

Personalizované držiaky kariet na Deň matiek a Deň otcov

Peňaženky a puzdrá na karty sú darčekom, ktorý nikdy neprestane tešiť rodičov. Buď preto, že stále nosia tie staré, pokrčené spred 10 rokov, alebo preto, že kožené peňaženky a puzdrá na karty sú veľmi elegantným a rafinovaným estetickým doplnkom, a potom preto, že patria medzi najlepšie akumulátory kariet, preukazov a fotografií. Mnohé z našich darčekov je možné prispôsobiť zábavným dizajnom na Deň matiek alebo Deň otcov, ale ponúkame aj dizajny na iné príležitosti, napríklad na Vianoce a Valentína. Darujte tento rok svojej mame, otcovi, babičke, dedkovi, bratovi alebo partnerovi dokonalý personalizovaný darček!