Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná fľaša na vodu

Fľaša na vodu s potlačou - Transparentná

466 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Ideálne na cestovanie
  • Materiál bez obsahu BPA
  • Váš dizajn na fľaši
  • Plnofarebná tlač

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o fľaši na vodu:
Materiál: Eastman Tritan (BPA Free)
Farba: transparentná
Veľkosť: 25,7 x 6,7 cm
Obsah: 650 ml
Personalizácia: s menom, textom, dizajnom alebo fotografiou
Spracovanie: UV tlač 
Doplnky: s odnímateľným uzáverom, odporúčame umývať ručne
Fľaša na vodu neobsahuje BPA, takže je úplne bezpečná!

Z technických dôvodov nie je možné pridať fotografie s transparentným pozadím.

Prekvapte fľašou na vodu s jedinečným dizajnom

Chceli by ste dať športovcovi ako darček vlastnú fľašu s vodou, ktorú v posilňovni vždy okamžite spoznajú? Alebo sa už neviete dočkať, kedy prekvapíte niekoho, kto veľa cestuje? Potom je táto personalizovaná fľaša na pitie, ktorú si môžete navrhnúť podľa vlastného želania, super originálnym darčekom. A vlastne je to krásny a praktický darček takmer pre každého. Pretože každý je občas v aute, MHD, v kancelárii alebo ide na deň preč a vtedy je dôležitá hydratácia. Vaša vlastná fľaša na vodu je preto super praktická a tiež veľmi udržateľná.

Čierna fľaša na pitie je pekná a priestranná, s objemom 650 ml uhasí smäd každého behom chvíľky. Fľaša neobsahuje BPA a je vyrobená z odolného plastu Eastman Tritan. Fľašu si môžete veľmi rýchlo personalizovať. Vyberiete si pekný dizajn a pridáte fotografiu a/alebo text podľa vlastného výberu. Váš dizajn je potom vytlačený plnofarebne, ostrý ako britva na fľaši v našej darčekovej dielni. Super rýchlo máte fľašu na vodu doma.

Chcete dať fľašu ako reklamný darček s logom vašej spoločnosti? Alebo všetkým členom posilňovne? Pre väčšie množstvá kontaktujte naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?