Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

38 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

Hrnček s menom a/alebo fotkou

Personalizované hrnčeky sú veľmi obľúbený darček. A my vieme prečo! Je to skvelý darček, keď chceš niekoho zaskočiť. S YourSurprise si môžeš jednoducho vytvoriť šálku s fotkou. Okrem klasického bieleho foto hrnčeka máme aj hrnčeky, ktoré sú farebné zvnútra (ružové, červené, žlté,čierne,...), magické hrnčeky, futbalové hrnčeky a XXL hrnčeky.

Pohár s fotkou alebo textom ako narodeninový darček

Často stresuješ, lebo nevieš, aký darček darovať na narodeniny? Nevadí, mi ti pomôžeme! Čo tak darovať peknú šálku s fotkou oslávenca alebo so spoločnou fotkou? Okrem fotografie môžeš pridať aj svoj vlastný text alebo milý odkaz. Ukáž oslávencovi, že na danú osobu často myslíš!

Magický hrnček ako veľké prekvapenie

Magický hrnček na prvý pohľad vyzerá ako klasický čierny hrnček. Kúzlo sa stane, keď do neho naleješ kávu alebo čaj, vtedy sa stane fotka umiestnená na hrnček viditeľnou. Skvelý spôsob nato, ako prekvapiť oslávenca. Máš nejakú nezvyčajnú fotku oslávenca, ktorú by si chcel/a zvečniť? Vytlač ju na magickú šálku, o to vtipnejšie to bude, keď si oslávenec uvarí rannú kávu či čaj! ## Šálka pre BFF - najlepšieho kamaráta/ najlepšiu kamarátku

Chceš tvojmu/ tvojej BFF pripomenúť, ako veľmi ti na nej/ňom záleží? Čo tak darovať tento super Foto hrnček - srdce s uškom v tvare srdca? Vyber si peknú fotku, pridaj milý text - a tadá, ukážeš jej/ mu ako veľmi na danú osobu myslíš a že si vždy k dispozícií na šálku čaju alebo kávy.

Hrnček lásky

Ste s tvojou láskou 1,2,3 alebo viac rokov spolu? Hľadáš pozorný darček ktorý ukáže, ako veľmi si tento spoločný čas ceníš? V tom prípade vytvor Foto hrnček - láska s kolážou vašich najobľúbenejších fotiek. Týmto originálnym darčekom svoju lásku určite pozitívne prekvapíš. Náš tip: vytvor takýto darček každý rok s novými fotkami, ktoré budú pripomínať zážitky počas každého spoločného roku.

Hrnček pre syna alebo dcéru

Hľadáš darček pre každého člena rodiny? Nebolo by to super, keby mal každý v rodine vlastnú šálku s najlepším výberom fotiek? Tvoju dcéru určite poteší Hrnček jednorožec s jej menom a fotkou. Ak tvoj syn miluje futbal, futbalový hrnček s jeho menom a fotkou v drese je super voľba. Odteraz budú chcieť piť iba z ich hrnčekov!

Hrnček pre Teba!

Samozrejme môžeš potešiť aj sám seba cool hrnčekom podľa vlastného výberu. Je to super pocit, zobúdzať sa každé ráno so šálkou kávy alebo čaju s obľúbenou fotkou pripomínajúcou skvelú spomienku. Máš fotku, ktorú chceš vidieť každý deň? Vytlač si ju na pohár!

Veľké a malé hrnčeky

Máš radšej silnú kávu? Bez problémov! Ponúkame aj Espresso hrnček na ktorý si môžeš umiestniť fotku. Miluješ čaj? V tom prípade by sa ti zišiel tento 0.5l XXL hrnček

Smaltový hrnček

Chceš piť z klasického smaltovaného hrnčeka? Už si videl/a náš Smaltový hrnček ? Tento old-schoolový hrnček je znovu trendy!

Spread a little happiness - podeľ sa kúskom šťastia

Pri darovaní darčeka vôbec nejde o cenu. Ide a gesto, ktorým ukážeš, že si obdarovanú osobu ceníš. Na darovanie darčeka nemusí byť vždy veľký dôvod ako napríklad narodeniny. Veríme, že nielen dostávanie darčekov, ale aj ich darovanie ťa robí šťastným/šťastnou: Podeľ sa kúskom radosti!