Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prispôsobte si svoj hrnček fotografiou, dizajnom a/alebo textom podľa vlastného výberu. Široký výber personalizovaných hrnčekov pre každú príležitosť a každého obdarovaného, ​​vrátane nášho personalizovaného magického hrnčeka, hrnčeka s menom, termohrnčeka a mnoho, mnoho ďalších!

21 Darčeky

Personalizovaný hrnček s fotografiou a textom: originálny a skutočne jedinečný darček

Často sa pýtate, ako vyzerá dobrý nápad na darček? Hrnček je nadčasový darček. Koniec koncov, doma sa vždy rozbijú hrnčeky a ak máte peknú fotografiu na vytlačenie, bude to originálny spôsob, ako zmraziť (vytlačiť) spomienku. Či už sú Vianoce, Veľká noc, Deň matiek alebo Deň otcov, personalizovaný hrnček nikdy nesklame. Môžete si vybrať zo širokej škály dizajnov vybraných pre každú príležitosť. Ak chcete zanechať aj odkaz, stačí ho pridať do editora a urobiť svoj výtvor ešte jedinečnejším! Naše hrnčeky sú rôzne! Máme širokú ponuku hrnčekov z rôznych materiálov, tvarov a farieb, ktoré môžete v niekoľkých krokoch prispôsobiť svojim obľúbeným fotografiám a urobiť ich jedinečnými a výnimočnými. Personalizované hrnčeky sú veľmi obľúbené darčeky a sú skutočne skvelým darčekom, ktorým môžete niekoho prekvapiť. Na stránke YourSurprise si môžete personalizovať množstvo fotodarčekov, ale môžete si tiež jednoducho vytvoriť super roztomilý hrnček s vašimi obľúbenými spomienkami. Okrem obľúbeného bieleho hrnčeka máme aj farebné hrnčeky (ružový, červený, žltý alebo čierny), tematické hrnčeky a ak chcete desaťnásobne zvýšiť efekt prekvapenia, vyberte si náš bestseller: magický hrnček!

Ako funguje čarovný hrnček?

Keď dostanete čarovný hrnček, vyzerá ako obyčajný čierny hrnček. Pomyslíte si: kde je moja krásna personalizácia? Urobte si šálku čaju alebo kávy a nalejte horúci nápoj do hrnčeka. Tada! Zobrazia sa vaše fotografie alebo dizajn. Pri takomto darčeku je prekvapenie stopercentne zaručené. Vyberte si teda vtipnú alebo osobnejšiu fotografiu... Bavte sa!

Pri akej príležitosti sa dáva hrnček?

Svojim blízkym chceme vždy dať ten najlepší darček k narodeninám alebo dokonca k svadbe. Ďalšou skvelou príležitosťou na darovanie hrnčeka sú samozrejme Vianoce! Darujte im vianočný hrnček! Ako si môžete byť istí, že sa vám zapáči? Vyberte si svoj obľúbený hrnček, nahrajte fotografie svojich najlepších momentov s osobou, ktorú chcete prekvapiť. Nakoniec pridajte a upravte text a my váš výtvor vytlačíme!

Komu môžem darovať personalizovaný hrnček?

  • Hrnček s fotografiou pre vášho najlepšieho priateľa

Chcete sa poďakovať svojmu najlepšiemu priateľovi za všetky dobré spoločné chvíle, za smiech a za všetky prípady, keď vám pomohol? Sprevádzajte svojho najlepšieho priateľa počas celého dňa tým, že si na hrnček dáte vytlačiť vašu spoločnú fotografiu. Každý dúšok jeho obľúbeného nápoja mu vyčarí úsmev na tvári.

  • Fotohrnček pre zamilovaných

1 rok, 2 roky, 5 rokov, nemôžete počítať roky, ktoré ste spolu strávili. Máte sa radi a to je najdôležitejšie. Pripomeňte svojmu milovanému, čo pre vás znamená, a darujte mu krásny personalizovaný hrnček.

  • Hrnčeky pre vaše deti alebo synovcov

Sú to zlí chlapci, ale zaslúžia si malé prekvapenie, však? Darujte každému z nich jedinečný hrnček, napríklad hrnček s jednorožcom, hrnček so Šmolkami alebo futbalový hrnček s ich fotografiou a menom. Predstavte si ich hrdosť pri pití horúcej čokolády z vlastného hrnčeka!

  • Hrnček pre toho najlepšieho človeka na svete: pre seba

Samozrejme, že si môžete dať darček aj sami sebe! Ako lepšie začať deň ako so skvelými spomienkami?

Koľko stojí personalizácia?

Personalizácia hrnčekov je zadarmo! Uvedená cena je cena, ktorú zaplatíte za hrnček bez nákladov na doručenie, bez ohľadu na to, koľko fotografií alebo textu pridáte.

Koľko fotografií si môžem dať vytlačiť na hrnček?

V našom editore môžete pridať ľubovoľný počet fotografií. Nájdete tu dokonca aj návrhy, ktoré sú fotokolážami: jednoducho pridajte svoje obľúbené obrázky a umiestnite ich podľa svojich predstáv.

Ako môžem pridať text?

Aj keď vyberiete hrnček s fotografiou, môžete po otvorení editora pridať text. Ak to chcete urobiť, jednoducho kliknite na sivú bublinu s nápisom "T+". Potom jednoducho zadajte text a vyberte veľkosť, písmo, farbu a umiestnenie. Nechajte svoju kreativitu hovoriť za seba!

Musíte hrnček umývať ručne alebo ho môžete umývať v umývačke riadu?

Väčšinu našich hrnčekov, najmä keramických, je možné umývať v umývačke riadu. Ostatné hrnčeky, ako je smaltovaný hrnček alebo magický hrnček, by sa mali umývať ručne. Na každej produktovej stránke nájdete naše rady špecifické pre každý hrnček. Vo všeobecnosti ich odporúčame prať ručne, aby si zachovali svoju krásu čo najdlhšie. Aby váš výtvor zostal neporušený, dávajte pozor, aby ste nepoužili zelenú stranu špongie.

Môžem dať hrnček do mikrovlnky?

Keramické hrnčeky je možné ohrievať v mikrovlnnej rúre, avšak odporúčame, aby ste do nich nevkladali svoj magický hrnček, pretože by to mohlo ovplyvniť jeho magický účinok. Rovnako smaltované a plastové hrnčeky by sa nemali vkladať do mikrovlnnej rúry. Ak máte pochybnosti, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis Ako sa vytlačí moja personalizácia?

V YourSurprise vytlačíme vaše návrhy okolo celého hrnčeka. To vám dáva priestor na vloženie veľkého množstva fotografií, ale tiež to znamená, že naše personalizované hrnčeky sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Aký typ hrnčeka si môžem prispôsobiť?

Na našej stránke si môžete prispôsobiť všetky druhy hrnčekov v rôznych veľkostiach a farbách. Pre vintage efekt zvoľte smaltovaný hrnček (veľmi obľúbený). V závislosti od malých zvykov obdarovaného si môžete vybrať aj mega hrnček, malý 17,5 cl hrnček alebo termohrnček, ktorý si vezmete všade so sebou.

Toto nie je hrnček: najoriginálnejší z originálnych darčekov

Chcete ešte originálnejší darček ako vami vytvorený hrnček? Alebo sa vám zdá váš výtvor taký krásny, že si ho radšej ochránite a nepoužívate tento hrnček ako šálku? Tu sú najzábavnejšie nápady, ako použiť svoj hrnček inak (inšpirované skutočnými príbehmi!):

  • hrnček ako držiak na ceruzku
  • dóza na sladkosti v tvare hrnčeka
  • hrnček premenený na prasiatko
  • to najlepšie na koniec: aký hrnček nikdy nesníval o tom, že sa stane nádobou na zubnú kefku? Podeľte sa s nami o svoje najbláznivejšie nápady na použitie hrnčeka na sociálnych sieťach a označte nás (@yoursurprisecom), sme zvedaví!