Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Poslanie pohľadnice milovanej osobe je spôsob, ako ukázať, že na ňu myslíte a že vám na nej záleží, aj keď je ďaleko. Môžete poslať blahoželanie niekomu, kto oslavuje narodeniny, prežíva ťažké obdobie, oslavuje výnimočný okamih alebo na mnoho ďalších príležitostí! Prispôsobte si pohľadnicu pomocou dizajnu, fotografie a/alebo textu.

18 Darčeky

Personalizované blahoželania

V minulosti boli listy a pohľadnice jediným spôsobom komunikácie s blízkymi na diaľku. Dnes máme internet a telefón a posielanie pozdravov je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Napriek pohodlným technológiám je z času na čas príjemné dostať niečo nečakané a srdečné priamo do poštovej schránky. Pomocou služby YourSurprise môžete poslať personalizované blahoželanie svojim najbližším. Môžete napríklad prekvapiť svoju babičku, ktorú ste dlho nevideli, správou alebo svoju priateľku v očakávaní milým pozdravom. Alebo môžete niekomu poslať pohľadnicu jednoducho preto, že chcete, aby vedel, aký je pre vás dôležitý. Kartu môžete pridať aj k darčeku, ktorý tak bude skutočne kompletný!

Personalizácia blahoželania

Samozrejme, že je ľahké nájsť veľa hotových blahoželaní s roztomilou grafikou a vtipným textom, ale personalizované blahoželanie má úplne iný pocit! Na personalizovanú kartu môžete nielen uviesť svoj špeciálny odkaz, ktorý bude vytlačený na vnútornej strane, ale môžete pridať aj fotografie, text a meno! Predstavte si, že na Deň matiek prekvapíte svoju mamu spoločnou fotografiou alebo svoju rodinu vianočnou pohľadnicou so špeciálnym pozdravom. Stačí si vybrať šablónu, ktorá vám vyhovuje, a prispôsobiť ju v našom praktickom online editore. Vyberte si adresu podľa vlastného výberu a pošlite ju priamo príjemcovi!

Personalizované drevené blahoželania

Keď darujete blahoprianie, obávate sa, že ho krátko po jeho prijatí niekto vyhodí a zabudne naň. Na druhej strane sa drevená karta môže stať kr ásnou ozdobou, ktorá sa dá vystaviť na akomkoľvek povrchu. Karta sa dodáva so stojanom, ktorý ju drží vo zvislej polohe. Vyberte si z vertikálneho alebo horizontálneho formátu a okamžite si ho prispôsobte pomocou fotografie a textu. Nájdete tu aj špeciálne drevené kartičky na Valentína, Deň matiek alebo Deň otcov.

Fotografické blahoželania

Neviete veľmi dobre hovoriť, ale napriek tomu chcete poslať blahoželanie niekomu výnimočnému? Najlepší spôsob, ako to urobiť, je fotografia! Môžete umiestniť fotografiu do krásneho dizajnu alebo vyplniť kartu svojimi obľúbenými zábermi, prípadne vybrať také, ktoré vystihujú pocity, ktoré chcete vyjadriť. Môžete tiež pridať meno a/alebo text na doplnenie pozdravu.

Blahoželania na všetky príležitosti

Blahoprianie sa hodí naozaj na každú príležitosť. Na webovej stránke YourSurprise máte k dispozícii širokú škálu vzorov a momentov, ako napríklad: Svadba: Boli ste pozvaní na svadbu a chcete neveste a ženíchovi zaželať osobitným spôsobom? Vyberte si z našich svadobných návrhov a prispôsobte si kartičku menom nevesty a ženícha. Prijímanie: Prijímanie je veľmi výnimočný moment. Vaše pozdravy by sa mohli zachovať v pamätnom albume, tak prečo si nevybrať niečo jedinečné, čo vydrží skúšku časom? Narodeniny: kto by nemal rád pekné narodeninové prianie? Bez ohľadu na to, či žijete ďaleko od oslávenca alebo oslávenkyne, určite si rád prečíta váš odkaz na peknej pohľadnici! Čoskoro sa uzdrav: Choroba môže byť veľmi ťažká. Ak niekto z vašich blízkych prechádza ťažkým obdobím, prečo sa ho nepokúsiť rozveseliť pekným, milým pohľadom? Nájdete tu aj množstvo návrhov pre príležitosti, ako je Deň matiek alebo Deň otcov, ale aj pohľadnice na ospravedlnenie, blahoželanie, výročie alebo jednoducho bez konkrétneho dôvodu!

Sada blahoželaní a kariet

Ak musíte posielať veľa kariet, možno by ste sa mali zamyslieť nad výdavkami s tým spojenými. Možno sa chystáte oženiť a pripravujete pozvánky alebo chcete propagovať svoju firmu pomocou personalizovaných kartičiek. V službe YourSurprise si môžete vybrať sadu 12 kariet a prispôsobiť si ich vlastnou fotografiou a dizajnom. Takto ušetríte na cene, ale stále získate kvalitnú kartu. Môžete si vybrať z dvoch formátov: karta a pohľadnica. Kartu je možné personalizovať na prednej a zadnej strane a karta má personalizáciu na prednej a vnútornej strane. Všetky karty obsahujú príslušné biele obálky. Takto sú pripravené na odoslanie! Na Vianoce si môžete vybrať aj sadu vianočných pohľadníc so zábavnými tematickými motívmi.

Peňažné karty

Sú príležitosti, keď sú peniaze vítanejším darom, ale určite sa nemôžete ukázať s bankovkami! Samozrejme, oveľa elegantnejšie je vložiť peniaze do obálky, do kartičky s venovaným odkazom.