Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Cestujte vždy štýlovo! Prispôsobte si kufor svojou obľúbenou fotografiou a frázou alebo si prispôsobte rôzne typy tašiek podľa svojich predstáv. Prekvapte niekoho týmto skvelým darčekom!

56 Darčeky

Videli ste 48 z 56 darov

Personalizovaná taška

Batoh je nevyhnutným doplnkom vášho šatníka. Nielenže zvýrazní váš outfit, ale je tiež povinnou výbavou pri odchode z domu!

Vedeli ste, že si môžete vytvoriť osobnú tašku priamo online?

Máme široký výber tašiek, batohov a kufrov, ktoré si môžete prispôsobiť fotografiou, textom a/alebo logom, aby bol každý okamih jedinečný: napríklad výlet, školský výlet, stretnutie s priateľmi...

Taška je ideálna na bezpečné a pohodlné uloženie všetkých doplnkov, ako je peňaženka, mobilný telefón alebo dáždnik.

Vyberte si tašku na fotografie

Ako môžete pri nakupovaní vyzerať štýlovo? S personalizovanou nákupnou taškou. Pridajte fotografiu vás a vášho kamaráta na nákupy a prejdite sa spolu centrom mesta! Premýšľajte o personalizovanej taške, ktorá je veľmi moderná a užitočná na všetky príležitosti.

Taška na mieru, aby ste nevyzerali ako niekto iný

Má každý v škole rovnakú športovú tašku ako vaše dieťa? Potom mu môžete ponúknuť personalizovanú tašku do posilňovne alebo personalizovaný batoh. A nezabudnite pribaliť personalizovaný obedový box s dobrým občerstvením: po športe deti potrebujú energiu!

Ako si prispôsobiť tašku

Personalizovaná taška je jedinečnou voľbou, pretože nikto nebude mať taký doplnok ako vy. Môže to byť aj skvelý darček k narodeninám alebo k promócii.

Ale ako si tašku prispôsobiť?

Možnosti sú skutočne nekonečné!

Pre jemnejší nádych môžete tašku personalizovať iniciálami alebo sa rozhodnúť pre niečo pútavejšie pridaním fotografie alebo vlastného dizajnu.

Ak si nemôžete vybrať len jednu fotografiu, môžete vytvoriť aj koláž. Vašu personalizáciu vytlačíme priamo na tašku!

Batohy s vašim menom

Batoh je nielen nevyhnutným doplnkom do školy, ale aj veľmi užitočným na výlet do mesta, deň v centre mesta alebo bláznivé nákupy.

Objavte kožený batoh s personalizovaným menom alebo detský batoh s možnosťou výberu zo 4 farieb!

V YourSurprise nájdete aj kufre s vašou fotografiou, športové tašky s vaším menom alebo fotografiou, toaletné tašky alebo kožené prívesky na batožinu.