Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované gravírované poháre na čaj

Ak hľadáte perfektný darček pre milovanú osobu, tieto personalizované gravírované poháre na čaj sú originálnym nápadom! Každý pohár je možné prispôsobiť menom alebo textom podľa vášho výberu.

Rôzne možnosti gravírovania

Personalizované ryté poháre na čaj sú skvelým darčekom pre tých, ktorí milujú svoju každodennú šálku čaju. Do pohárov si môžete nechať vygravírovať meno alebo správu podľa vlastného výberu. Náš online editor ponúka veľa rôznych možností dizajnu, z ktorých si môžete vyberať, od návrhov na Deň matiek, babičky, otca, narodeniny, Vianoce a mnoho ďalších. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si svoj obľúbený dizajn a pridať požadované meno alebo text. Ak preferujete nepoužiť žiadny dizajn, stačí pridať iba svoj vlastný text- žiadny problém!

Ako je váš gravírovaný pohár vytvorený

Váš dizajn je vyrytý do povrchu skla pomocou vysokokvalitnej techniky laserového gravírovania. To znamená, že dizajn je trvalý, nemôže vyblednúť a je vhodný do umývačky riadu, čo príjemcovi umožňuje používať pohár dlho a dlho.

Gravírovaný pohár na čaj s vašim logom

Pri objednávke väčšieho množstva ponúkame taktiež možnosť nechať si vyryť vlastné logo, čo vám umožní použiť ich vo vašej kancelárii, darovať ich klientom alebo použiť ako propagačný materiál. Takéto poháre skutočne vedia upútať! Ak máte záujem o vygravírovanie svojho loga, kontaktujte naše obchodné oddelenie pre viac informácii.

Ďakujem Ti, pán učiteľ!

Čoraz viac rodičov a ich detí chce prekvapiť svojho učiteľa malým darčekom na konci školského roka, a tak vyjadriť vďaku za všetko úsilie. Gravírovaný pohár na čaj je perfektný praktický darček do školy! V našom editore ponúkame množstvo rôznych návrhov špeciálne pre učiteľov. Stačí, ak zadáte ich meno. Ak hľadáte darček pre celú triedu, prečo nevyužiť našu skvelú personalizovanú čajovú súpravu vrátane krásneho dreveného boxu na čaj a čajových pohárov!

Rôzne druhy gravírovaných pohárov na čaj

YourSurprise ponúka rôzne druhy čajových pohárov, takže si príde na svoje každý. K dispozícii je ťažší a hrubší čajový pohár a ľahší zaoblený čajový pohár. Vyberte svoj typ a pridajte svoj návrh na gravírovanie!

Darčeková sada pre milovníka čaju

Ak chcete prekvapiť milovníka čaju, môžete vytvoriť krásnu personalizovanú darčekovú sadu vrátane gravírovaného pohára na čaj a drevenej čajovej škatule. Môžete si dokonca vybrať aj vygravírovanie krabičky s čajom! Gravírovanie sa vykonáva pomocou vysokokvalitnej techniky laserového gravírovania, rovnako ako poháre. Pozrite si drevenú čajovú škatuľu >.