Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

12 Darčeky

Personalizovaný poháre na víno

Personalizácia pohárov na víno

Personalizovaný pohár na víno je skvelým doplnkom každého stola a veľmi elegantným darčekom, najmä ak je pohár na víno personalizovaný textom. Personalizujte krásny pohár na víno s osobným dizajnom a vytvorte jedinečný darček na akúkoľvek príležitosť. S vašim personalizovaným pohárom na víno bude každá chvíľa prípitku výnimočná sama o sebe!

Personalizujte pohár na víno

Personalizované poháre na víno pôsobia elegantne a štýlovo a sú výnimočným darčekom. Chceli by ste niekoho štýlovo prekvapiť osobným darčekom? Potom si nechajte krásne poháre na víno personalizovať menom a/alebo textom a doplňte poháre na víno jedinečným dizajnom. Ak chcete perosnalizovať poháre na víno, môžete si vybrať medzi pohármi na biele a červené víno. Tie sú k dispozícii jednotlivo v súpravách po 2 alebo 6 kusov. Personalizovaný pohár na víno je výnimočný darček na rôzne príležitosti. Je to napríklad skvelý darček na svadbu, výročie alebo narodeniny.

Personalizované poháre na víno

Personalizované poháre na víno sú skvelým darčekom na rôzne príležitosti. Poháre s gravírovaním môžete samozrejme darovať nielen ako voľný darček, ale aj ako balík na víno s personalizovanými pohármi alebo spolu v kombinácii s podložkami s fotografiou alebo podložkami z kože.

Navrhnúť pohár na víno je veľmi jednoduché. V našom editore si môžete vybrať jeden z krásnych návrhov a potom pridať meno a/alebo text podľa vlastného výberu. My sa potom postaráme o zvyšok a váš návrh s láskou a precíznosťou personalizujeme do pohára.