Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Pozdvihnite svoj zážitok z vína vďaka našej nádhernej kolekcii gravírovaných pohárov na víno. Vyberte si pohár na biele alebo červené víno, pridajte meno, text a/alebo dizajn a vytvorte dokonalý darček!

12 Darčeky

Personalizácia pohárov na víno

Personalizovaný pohár na víno je skvelým doplnkom každého stola a veľmi elegantným darčekom, najmä ak je pohár na víno personalizovaný textom. Personalizujte krásny pohár na víno s osobným dizajnom a vytvorte jedinečný darček na akúkoľvek príležitosť. S vašim personalizovaným pohárom na víno bude každá chvíľa prípitku výnimočná sama o sebe!

Personalizujte pohár na víno

Personalizované poháre na víno pôsobia elegantne a štýlovo a sú výnimočným darčekom. Chceli by ste niekoho štýlovo prekvapiť osobným darčekom? Potom si nechajte krásne poháre na víno personalizovať menom a/alebo textom a doplňte poháre na víno jedinečným dizajnom. Ak chcete perosnalizovať poháre na víno, môžete si vybrať medzi pohármi na biele a červené víno. Tie sú k dispozícii jednotlivo v súpravách po 2 alebo 6 kusov. Personalizovaný pohár na víno je výnimočný darček na rôzne príležitosti. Je to napríklad skvelý darček na svadbu, výročie alebo narodeniny.

Personalizované poháre na víno

Personalizované poháre na víno sú skvelým darčekom na rôzne príležitosti. Poháre s gravírovaním môžete samozrejme darovať nielen ako voľný darček, ale aj ako balík na víno s personalizovanými pohármi alebo spolu v kombinácii s podložkami s fotografiou alebo podložkami z kože.

Navrhnúť pohár na víno je veľmi jednoduché. V našom editore si môžete vybrať jeden z krásnych návrhov a potom pridať meno a/alebo text podľa vlastného výberu. My sa potom postaráme o zvyšok a váš návrh s láskou a precíznosťou personalizujeme do pohára.

Aké typy personalizovaných pohárov na víno sú k dispozícii?

Na našej webovej stránke nájdete dva typy gravírovaných pohárov na víno: poháre na červené a biele víno.

Rozdiel spočíva v tvare, veľkosti a druhu vína, na ktorý sú určené. Poháre na červené víno majú plnšiu, okrúhlejšiu misu, aby ste mohli ponoriť nos do pohára a vnímať arómu. Naše poháre na červené víno môžu mať objem až 530 ml. Poháre na biele víno sú o niečo menšie a menej okrúhle. Tieto poháre majú objem až 370 ml vína. Pre milovníkov trochy bubliniek sú vynikajúcou voľbou flauty na šampanské.

Ak hľadáte väčší darček, máme aj darčekové súpravy obsahujúce víno aj poháre alebo darčekové škatule obsahujúce občerstvenie a vhodné darčeky.

Ako sa gravírujú poháre na víno?

Naše poháre na víno sú personalizované pomocou dôkladnej laserovej techniky, ktorá zaručuje najlepšiu presnosť a precíznosť pri gravírovaní vybraných vzorov alebo odkazov na poháre na víno. Silný lúč vypaľuje materiál, v tomto prípade sklo, leptá do jeho povrchu a vytvára vami požadovaný dizajn.

Ako môžem vytvoriť personalizovaný pohár na víno?

Vytvorenie vlastného gravírovaného pohára na víno je jednoduchšie, ako by ste si možno spočiatku mysleli. Či už ide o personalizovaný darček alebo jedinečný doplnok do vašej vlastnej zbierky pohárov, každý krok v procese je intuitívny a rýchly.

  1. V prvom kroku si musíte vybrať svoj pohár. Uistite sa, že ste si vybrali pohár na víno, ktorý odráža spôsob, akým ho budete používať.
  2. Ďalším krokom je návrh vášho gravírovania. Môže to byť meno, krátky odkaz alebo jednoduchý dizajn. Na našej stránke produktu vstúpte do editora a kliknite na "začať personalizovať".
  3. Pokračujte v objednávke. Gratulujeme! Po vykonaní týchto krokov budete mať jedinečne vygravírovaný pohár na víno. Vďaka osobnému prístupu bude váš pohár výnimočným doplnkom na oslavách a stretnutiach.

Môžem vytvoriť poháre na víno s vygravírovaným textom alebo menom?

Rozhodne! Naše poháre na víno je možné personalizovať textom alebo menom podľa vášho výberu. V našom editore zadajte požadovaný text a vyberte, kde má byť umiestnený. V editore môžete pridať aj dizajn z našej bohatej ponuky.

Môžem poháre na víno personalizovať pomocou fotografií?

Pri objednávkach od minimálne 18 kusov máte možnosť pridať nielen text alebo meno, ale aj vygravírovanú fotografiu alebo logo.

V prípade menších objednávok od 1 kusu si pozrite naše poháre na víno s fotografiou.

Dajú sa personalizované poháre na víno umývať v umývačke riadu?

Laserová technika použitá pri výrobe pohárov zanecháva na skle dlhotrvajúci odtlačok, vďaka čomu ich môžete umývať v umývačke riadu.