Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Podložky pod poháre sú dokonalým spôsobom, ako ochrániť váš nábytok pri vychutnávaní si nápojov s priateľmi a rodinou. Dodajte im osobný nádych pridaním fotografie podľa vášho výberu! Takisto si môžete vybrať kožené podtácky s vyrytým textom podľa vášho výberu. 

16 Darčeky

Podložky na mieru s fotografiou a textom

Každý si rád vychutná studené pivo počas horúceho letného dňa alebo popíja horúci čaj, keď krajinu vonku pokrýva snehová pokrývka. Poháre a šálky položené na stole ho môžu zničiť, zanechať na ňom haluz alebo ho poškriabať. S prispôsobenými podložkami môžete chrániť svoj stôl a zároveň dodať svojmu domovu jedinečný vzhľad. Podložky sú tiež originálnym darčekom na kolaudáciu, narodeniny alebo jednoducho na prekvapenie pre niekoho, na kom vám záleží. S YourSurprise si môžete vybrať z niekoľkých rôznych modelov podložiek na mieru a nájsť si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Fotopodložky

Naše podložky pod fotografie sú vyrobené z korku a sú odolné voči vode. Takto sa podstavec nezničí ani v prípade, že sa navlhčí vlhkosťou zo skla. Prispôsobenie podstavca je naozaj jednoduché! Stačí si len vybrať model, ktorý vám vyhovuje, z nasledujúcich možností: štvorcový, v tvare srdca alebo šesťuholníkový, a množstvo. Podložky sú k dispozícii v sadách po 2, 4, 6 alebo 8 kusoch. V našom editore máte široký výber vzorov pre rôzne príležitosti a výnimočné okamihy. Môžete vložiť jednu alebo viac fotografií podľa vlastného výberu a text.

Gravírované kožené podložky

Elegantnejším riešením, vhodným možno pre tých, ktorí hľadajú hodnotný kus nábytku alebo darček, je sada kožených podložiek. Tieto podložky sú vyrobené z kvalitnej byvolej kože, na ktorú je vygravírovaný odkaz podľa vášho výberu. Podložky na mieru sú k dispozícii v dvoch farbách: hnedej a čiernej a v sadách po 2, 4 alebo 6 kusoch. K dispozícii máte niekoľko vzorov, ku ktorým môžete pridať meno a/alebo text, alebo si môžete vytvoriť vlastný podtácek s textom podľa vlastného výberu. Váš dizajn vygravírujeme laserom priamo na kožu.

Podložky na mieru pre bary a reštaurácie

Podložky sú nielen jedinečným darčekom pre priateľov a rodinu, ale aj dokonalým doplnkom pre bary a reštaurácie. Môžete si napríklad prispôsobiť podložky s logom svojej firmy. V reštauráciách sa často používajú papierové podložky, ktoré sa však veľmi ľahko zničia. Korkový podtácek je odolnejšie riešenie, ktoré zapôsobí na všetkých vašich zákazníkov! Chcete zadať veľkú objednávku a chcete získať zľavu? Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie