Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Balíček piva s gravírovanými pohármi a otváračom

48 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o balení nápojov:
Obsah: fľaša Duvel, dva poháre na pivo, kešu oriešky (2x 125 gramov), otvárak na pivo
Rozmery balenia: 39 x 30 x 11,5 cm
Viac informácií o pivnom pohári:
Množstvo: 2 kusy 
Značka: Royal Leerdam 
Typ: Munique
Priemer: 9,5 cm 
Výška: 20 cm 
Obsah: 49 cl 
Personalizácia: s menom alebo textom 
Spracovanie: kvalitné laserové gravírovanie 
Farebné gravírovanie: biela, takže výsledok sa mierne líši od fotografia produktu 
Navyše: poháre je možné samostatne personalizovať a sú vhodné aj do umývačky riadu

Viac informácií o pive:
Názov: Duvel
Obsah: 750 ml 
Krajina pôvodu: Belgicko
Percentuálny obsah alkoholu: 8,5 % 
Zloženie: Voda, jačmeň, slad, chmeľ, kvasnice, cukor
Charakter: Duvel je belgické plavé špeciálne pivo vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií. Pivo zreje dva mesiace v pivovare Moortgat. Čerstvé, ale bohaté, robustné a pritom decentné. 

Zloženie kešu oriešky, pražené solené (Johnny Cashew): 96 % kešu oriešky, 3 % slnečnicový olej , 1% soľ. 
Alergény: obsahuje kešu oriešky. Môže obsahovať stopy arašidov.

Potešte milovníka piva pivným balíčkom vrátane personalizovaných pohárov

Personalizované poháre na pivo sú ideálnym darčekom pre milovníkov piva. Ale čo môže byť ešte zábavnejšie? Ak pridáte špeciálne pivo a občerstvenie! V jednom darčeku tak môžete darovať kompletný pivný zážitok. Ideálne na príležitosť, ako je výročie, svadba, narodeniny alebo kolaudácia. S týmto kompletným pivným balíčkom len ťažko nebudete pozvaní.

Nápojový balíček pozostáva z dvoch personalizovaných pohárov na pivo, veľkej fľaše (75 cl) špeciálneho piva Duvel a dvoch vreciek orieškov JohnnyCashew. Poháre na pivo sú od kvalitnej značky Royal Leerdam. Poháre si môžete personalizovať osobnou správou, menom, dátumom alebo iným textom. Váš dizajn je s láskou vyrytý do pohára v našom darčekovom štúdiu. Chcete dva rôzne dizajny? Ako napríklad Ján na jednom pohári a Anna na druhom? Potom je to samozrejme tiež možné.

Duvel je belgické plavé špeciálne pivo varené v Moortgate. V tomto balíčku nájdete tiež veľkú fľašu. Dve pekné vrecúška pražených a solených orieškov dopĺňajú balíček chutným občerstvením. A vedeli ste, že Johnny Cashew je tiež veľmi udržateľný? Balenie prichádza v krásnom úložnom boxe, ktorý je vlastne darčekom sám o sebe.

Darujete tento rok tento všestranný nápojový balíček ako reklamný darček? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie pre vhodnú cenovú ponuku prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?