Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Dekorácia na mieru je spôsob, ako zosobniť a zútulniť domov. Vankúše, sviečky, kvety, nástenné dekorácie a mnohé ďalšie predmety môžeme prispôsobiť vášmu domovu alebo domovu vašich blízkych.

38 Darčeky

Domáce dekorácie

Máš skvelú fotku z dovolenky, fotku svojich detí alebo zo svadby? Bola by to naozaj veľká škoda nevyužiť ich na niečo kreatívne! Existuje niekoľko spôsobov, ako umiestniť obľúbenú fotku v domácnosti, napríklad na plátne, plexiskle alebo hliníkovej potlači. Okrem toho existuje veľa ďalších originálnych nápadov, prečítaj si z nich pár!

Najlepšia fotka premenená na originálnu a zábavnú nástennú dekoráciu

So svojou najlepšou fotkou by bolo určite dobré urobiť niečo zábavné. Mnoho ľudí sa rozhodne vytlačiť svoje fotky na plátno. Menej známa, ale nemenej krásna voľba je Potlač na plexisklo alebo hliník . Výber použitého materiálu závisí od použitej fotografie. Potlač na plexiskle má lesklý povrch a je ideálna na fotky s hĺbkou. Hliník má priemyselnejší štýl. Ak chceš klasický štýl, je vhodnejšia potlač na plátno. Ak chceš niečo úplne iné, môžete si zvoliť koláž fotiek na fotopanely. Tento typ nástennej dekorácie sa skladá zo 4, 6 alebo 9 panelov s fotkou na každom alebo z panelov, ktoré tvoria spoločnú fotku.

Na zarámovaných fotkách sú vytlačené nezabudnuteľné okamihy

Ak nechceš svoju fotku zavesiť na stenu, ale radšej ju umiestniť na nejaký povrch, máme pre Teba viac možnosti. Vybrať si môžeš klasické fotorámiky, ale aj potlač na obkladačky. Ďalšími originálnymi nápadmi môžu byť tlač na akrylové plátno, fotka so skleneným rámom, fotorámik s dvoma panelmi.

Originálne domové dekorácie do malých priestorov

Ak si nechceš zvoliť veľký doplnok, môžeš zo svojich fotiek vytvoriť menšie domáce dekorácie. Čo tak dávkovač tekutého mydla, na ktorom sú fotky detí alebo domáceho maznáčika? Alebo sa môžeš rozhodnúť pre tácky pod poháre s najvtipnejšími fotkami vašej svadby. To by mohol byť tiež skvelý darček pre pár, ktorý oslavuje svoje výročie! Medzi možnosťami nájdeš aj personalizované kľúčenky. Ďalším nápadom môže byť zrkadlo s vygravírovaným menom alebo fotkou alebo drevené a hliníkové závesné ozdoby s fotkou alebo písmom podľa výberu. Hliníkové a drevené ozdoby obsahujú peknú stuhu, takže ich môžeš okamžite zavesiť kdekoľvek v dome.

Vytvor domovú atmosféru pomocou personalizovaných sviečok

Ak hľadáś darček vhodný do domácnosti alebo darček pre niekoho, kto miluje sviečky, dokonalá voľba je sviečka prispôsobená potrebám. Okrem klasickejších sviečok môžeš personalizovať aj elegantné sklenené sviečky. Ak hľadáš malý darček, ktorý môžeš ponúknuť svojim hosťom, alebo ako poďakovanie, môžeš zvoliť vonné sviečky v nádobkách. Tieto sviečky je možné personalizovať menom, fotkou, logom alebo textom podľa výberu. Tento darček určite pritiahne pozornosť, nemyslíš?

Dekorácie do detskej izby

Samozrejme, že chceš, aby bola izba vášho dieťaťa čo najrozkošnejšia a najpríjemnejšia s krásnymi dekoráciami. Niektoré z vecí, ktoré v detskej izbe nemôžu chýbať, sú: papierové vrecko na hračky, vešiak, detské kreslo a roztomilý vankúš. Môžeš tiež pridať osobný plagát s menom dieťaťa a niekoľkými informáciami o jeho narodení alebo nálepku na steny alebo okná. Vyber si z rôznych vzorov ten, ktorý Ti najviac vyhovuje. Môžeš ho tiež personalizovať menom svojho dieťaťa. Hľadáš skôr darčeky pre novorodenca? V našom sortimente máme veľa fantastických produktov, ktoré je možné personalizovať, vďaka čomu si užiješ veľa zábavy.

Ozdoby do obyvačky: vankúše a fleecová deka

Ak radi trávite čas v pohodlí domova, so šálkou čaju s milovanými osobami a mäkkou dekou, máme tie správne doplnky, ktoré tieto momenty ešte spríjemnia. Môžeš si vybrať z vankúšov rôznych tvarov, farieb a veľkostí, ku ktorým môžeš pridať fotku alebo text podľa vlastného výberu. Ak chceš na pohovku položiť originálnu prikrývku, môžete si vytvoriť svoju vlastnú fleecovú deku.

Stolová dekorácia: obrusy, obrúsky a prestieranie

Plánuješ večeru? Prekvap svojich hostí vyzdobeným stolom s elegantným a rafinovaným dotykom. Môžeš si personalizovať obrus, obrúsky alebo prestieranie pomocou svojej obľúbenej fotky alebo textu. Tento osobný darček je ideálnym prekvapením priateľov a rodiny!

Vianočné ozdoby

Vianoce sú ideálnym obdobím na vyzdobenie celého domu nádhernými vianočnými ozdobami. Dodaj svojmu vianočnému stromčeku šmrnc pomocou personalizovaných vianočných ozdôb s fotkou alebo textom podľa vlastného výberu. Tieto vianočné ozdoby sú skvelým spôsobom, ako osláviť prvé vianočné sviatky alebo prvé Vianoce s blízkou osobou. Ďalšími originálnymi a zábavnými dekoráciami sú snehové gule prispôsobené na mieru, ktoré pripomenú detstvo, alebo mikulášske vrece, ktoré obsahuje všetky darčeky! Tým však naše vianočné darčeky nekončia, pozri si na naše vianočné darčeky.