Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná darčeková sada Kneipp - Čas pre seba

Skladom
Možnosti doručenia
  • Vysokokvalitná plnofarebná tlač
  • S vaším menom, fotografiou, logom a/alebo odkazom
  • Vegánske, vyrobené so zameraním na dobré životné podmienky zvierat a udržateľnosť

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o darčekovej krabičke Kneipp Unisex set:
Značka: Kneipp
Prispôsobenie: s fotografiou, textom, logom a/alebo kolážou
Potlač: ostrá a plnofarebná
Typ: unisex
Obsah balenia: Me-Time pena (200 ml), sprchový gél Me-Time (200 ml)
Vôňa: pačuli olej
Rozmery darčekovej krabičky: 22,7 x 22 x 7,8 cm

Extra: Vegan. Vyrobené z rastlinných zložiek. Bez parafínu, silikónu a minerálnych olejov. Dermatologicky preukázateľná znášanlivosť pokožky. Kneipp sa zameriava na dobré životné podmienky zvierat a trvalú udržateľnosť.

Zloženie: 
Me-Time Pena: Aqua (voda), lauretsulfát sodný, bután, glycerín, hydrogenovaný PEG-40 Ricínový olej, Parfum (vôňa), Izopropylpalmitát, Olej z listov Pogostemon Cablin, Výťažok z dreva Pterocarpus Soyauxii, Olej z kôry Citrus Aurantium Dulcis (Pomaranč), Olej z kôry Citrus Limon (Lemon), Limonén, Kumarín, Linalool, Citronellol, Citral , anisát sodný, hydroxyetylcelulóza, sorbitol, kyselina citrónová, hydroxid sodný, propán, izobután.

Sprchový gél Me-Time: Aqua (voda), laurethsulfát sodný, glycerín, kokamidopropylbetain, kokos-glukozid, PEG -40 sorbitan peroleát, glyceryl oleát, PEG-18 glyceryl oleát / kokos, parfum (vôňa), olej z listov Pogostemon Cablin, extrakt z dreva Pterocarpus Soyauxii, Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandľový olej, citrón O Citrus Limon) Aurantium Dulcis (pomarančový) olej z kôry, limonén, kumarín, citronellol, linalool, citral, levulinát sodný, anisát sodný, glykoldistearát, chlorid sodný, kyselina citrónová, hydroxypropylmetylcelulóza, PEG-14M, hydroxid sodný, oxid kremičitý (soybén soja) Olej , hydrogenovaný palmový glycerid citrát, tokoferol, CI 42051, CI 28440.

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné spracovať cyriliku, turečtinu alebo špeciálne znaky

Prekvapte a rozmaznávajte niekoho vlastnými domácimi kúpeľmi s touto darčekovou sadou Kneipp Čas pre Seba!

Ktorá osoba vo vašom živote by potrebovala trochu relaxu? Či už hľadáte darček k narodeninám, Vianociam alebo len preto, že by ste chceli niekoho prekvapiť, táto skvelá wellness darčeková sada Kneipp pre mužov a ženy je ideálna! Doprajte niekomu príjemnú chvíľu pre seba s týmto balíčkom plným jemných výrobkov. Personalizovaná darčeková sada obsahuje sprchovú penu a sprchový gél, s ktorými si môžu doma okamžite vytvoriť svoj vlastný wellness pocit. Skutočne osobný darček na každú príležitosť.

Pena Me-Time (200 ml) má jemnú prírodnú vôňu pačuliového oleja a je ideálna na uvoľnenie. Sprchový gél Me-Time (200 ml) s praktickým uzáverom s kliknutím má rovnakú lahodnú vôňu a pomáha udržiavať vlhkosť pokožky. Sprchový gél neobsahuje mikroplasty, silikóny ani minerálne oleje a je z 98 % biologicky odbúrateľný. Okrem toho je fľaša 100 % recyklovateľná. V našom online editore môžete super rýchlo vytvoriť personalizovaný obal na darček. Vyberte si pekný dizajn, pridajte fotografiu a/alebo osobný odkaz a máte hotovo. Váš návrh s láskou a starostlivosťou vytlačíme na obal a potom darček odošleme na vami zvolenú adresu.

Chceli by ste balík osobnej starostlivosti darovať skupine ako darček? Potom kontaktujte naše obchodné oddelenie pomocou kontaktného formulára v dolnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?