Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte si svoj personalizovaný obal na notebook! Zaberie vám to iba malý okamih. Objavte širokú škálu puzdier na notebooky. Vyberiete si elegantné gravírované kožené puzdro alebo mäkké puzdro na notebook s potlačou vami vybranej fotografie? 

Personalizované puzdrá na notebooky

Či už máte úplne nový počítač, alebo chcete ochrániť notebook, ktorý si beriete všade so sebou, puzdro na notebook je najlepší spôsob, ako ho ochrániť pred poškriabaním a známkami času. Puzdro na notebook sa hodí aj vtedy, ak si potrebujete vziať počítač do práce alebo ho jednoducho chcete mať uprataný na stole. Pomocou služby YourSurprise si môžete puzdro na notebook prispôsobiť pomocou fotografie, dizajnu a/alebo textu. Je to tiež jedinečný a často oceňovaný darček a môžete si vybrať veľkosť, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu notebooku.

Puzdrá na notebooky do práce

Pre tých, ktorí cestujú do práce a z práce a vždy majú so sebou notebook, je veľmi užitočné puzdro na notebook. Takto môžete so svojimi vecami manipulovať bez rizika ich rozbitia alebo zničenia a batoh bude vždy usporiadaný. Takisto nebudete mať problém s voľnými káblami, ktoré sa všade zamotávajú, pretože puzdro má priestor na nabíjačku. Ak ste majiteľom spoločnosti, môžete zvážiť možnosť darovať svojim zamestnancom puzdro na notebook s vytlačeným logom alebo privítať nových zamestnancov s puzdrom na notebook prispôsobeným ich menám. A ak chcete balíček skompletizovať, môžete pridať aj personalizovaný diár a personalizovaný hrnček s ich menom.

Puzdro na notebook pre študentov

Ste študent a neustále cestujete do školy alebo na univerzitu a späť? Možno sú dni, keď ste na vyučovaní, iné, keď sa učíte v kaviarni, a ďalšie, keď musíte odrobiť hodiny praxe. Puzdro na notebook je v týchto prípadoch veľmi užitočné, samozrejme, nechcete, aby sa vám notebook počas cesty rozbil. A navyše, ak si ho personalizujete suvenírovou fotografiou, na puzdro na notebook bude radosť pozerať a bude vyvolávať pekné spomienky. Môže to však byť aj pekný darček pre študenta, ktorý začína študovať na vysokej škole. Môžete si ho prispôsobiť fotografiou špeciálneho momentu alebo si vybrať dizajn s jeho menom.

Kožené puzdro na notebook

Skončil váš priateľ štúdium na univerzite? Alebo kamarátka nedávno dokončila magisterské štúdium? V tom prípade musíte osláviť svoju výnimočnú osobu! Kožené puzdro na notebook je ideálnym nápadom na darček k promócii alebo diplomu. Na kožené puzdro na notebook si môžete nechať vygravírovať meno, a tak bude šité na mieru obdarovanému! Absolvent bude pripravený nastúpiť na žiarivú kariéru!

Cestovanie s puzdrom na notebook

Cestujete za prácou a beriete si do lietadla aj notebook? Puzdro by sa mohlo veľmi hodiť. Nie vždy si môžete vziať so sebou do kabíny kufor, ale môžete mať so sebou malú tašku, napríklad puzdro na notebook. Keďže je o niečo hrubšia, môžete do nej vložiť cestovný pas, letenku a telefón. Takto budete mať všetko potrebné po ruke a budete pripravení na let!

Puzdro na notebook s vašou fotografiou

Vedeli ste, že si môžete navrhnúť vlastné puzdro na notebook od základu? Vyberte si veľkosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, a navrhnite ju v našom editore podľa svojich želaní. Môžete napríklad pridať jednu alebo viac fotografií a vytvoriť tak jedinečný dizajn na mieru. Môže sa tiež stať osobným a jedinečným darčekom pre vašich priateľov alebo rodinu. Chcete si vybrať iný z našich návrhov? Máme pre vás návrhy venované Dňu otcov, Dňu matiek, ale aj učiteľom a motivačným citátom. Dizajn si nájde každý! Pre koho si prispôsobíte puzdro na notebook?

Puzdro na notebook vo všetkých veľkostiach

Puzdro na notebook si môžete prispôsobiť v rôznych veľkostiach, aby ste si mohli vybrať to najvhodnejšie na ochranu svojho počítača. Neoprénové puzdro na notebook a kožené puzdro na notebook sú k dispozícii vo veľkostiach S, M a L a sú vhodné pre notebooky s rozmermi od 30 x 23 cm do 38 x 28 cm. Napríklad 11,6-palcový notebook je vhodný pre veľkosť S. Veľkosť L je zasa určená pre notebooky s obrazovkou do 16,4 palca. Vďaka pružnej tkanine sa do nej zmestí aj trochu hrubší notebook. Puzdrá na notebooky sú preto vhodné nielen pre Macbooky, ale aj pre značky ako Acer, HP, Chromebook, Dell a Lenovo. Pre každý notebook existuje vhodné puzdro, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Krásne a profesionálne: kožené puzdro na notebook

Naše kožené puzdro na notebook je vyrobené z rastlinne činenej plnozrnnej byvolej kože s mäkkou podšívkou na extra ochranu. Kvalita je zaručená! Hnedá farba kože jej dodáva elegantný vzhľad a výnimočný darček. V našom editore môžete zadať meno obdarovaného a malý dizajn alebo ilustráciu na doplnenie darčeka. Vaša personalizácia bude s láskou a precíznosťou vygravírovaná laserom vo vysokej kvalite na kožu. Keďže koža je prírodný produkt, personalizácia vášho darčeka sa môže mierne líšiť od vzorových fotografií. Vďaka tejto funkcii je však váš darček skutočne jedinečný.

Odolné neoprénové puzdro na notebook

Hľadáte pevný, ale zároveň flexibilný obal na notebook? Potom je toto neoprénové puzdro pre vás to pravé. Neoprén je mäkký, ale mimoriadne pevný materiál a optimálne chráni váš notebook. Keďže materiál je mierne elastický, na hrúbke notebooku nezáleží. Toto fantastické puzdro na notebook je celé potlačené na jednej strane s jedinečným dizajnom. Vyberte si návrh v editore alebo nahrajte fotografiu či koláž. Váš dizajn vytlačíme na puzdro vo vysokej kvalite.

Používajte puzdro na notebook ako priečinok na dokumenty

Puzdro na notebook sa môže stať aj praktickým priečinkom na dokumenty. Máte schôdzku na poslednú chvíľu a chcete si všetko vziať so sebou v praktickom a prehľadnom stave? Alebo potrebujete portfólio a neviete, kam umiestniť svoje výtvory? Použite počítačovú skrinku! Pohodlne sa zmestí do tašky alebo batohu a vaše dokumenty budú v bezpečí, chránené pred dažďom a všetkým, čo by ich mohlo poškodiť!

Podeľte sa o trochu šťastia

Darček nemusí byť vždy drahý; je to gesto, ktoré ukazuje, že na niekoho myslíte a že je pre vás tento človek výnimočný. Nemusíte nutne čakať na narodeniny, aby ste niekoho prekvapili. Sme presvedčení, že nielen prijímanie darčekov robí človeka šťastným. Dávanie darčekov má na pohodu ľudí rovnako veľký vplyv. Preto je naším mottom: Podeľte sa o trochu šťastia! A vy, koho chcete urobiť šťastným?