Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná termo fľaša

101 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Odolná termoska
  • S vysokokvalitným laserovým gravírovaním
  • Váš dizajn na fľaške
  • Nápoje s dokonalou teplotou

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o gravírovanej termoske:
Materiál: vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ a hliník
Farba: čierna s hliníkovým skrutkovacím uzáverom
Výška: 25 cm 
Priemer: 7 cm 
Obsah: 500 ml 
Personalizácia: s menom a/alebo textom
Potlač: vysokokvalitné laserové gravírovanie 

Užitočné vedieť: 
- odporúčané je ručné umývanie
- fľašu nedávajte do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry
- termoska: chladenie 24 hodín, ohrievanie 12 hodín
- nepriepustná a dvojstenná

Prekvapte svojich blízkych praktickou personalizovanou termoskou s ich menom

Ak potrebujete darček pre niekoho, kto je často na cestách, dajte mu termosku s jeho menom, aby si mohol vždy vychutnať svoj obľúbený teplý alebo studený nápoj, nech je kdekoľvek. Čiernu hliníkovú fľašu si personalizujete tak, že do povrchu fľaše necháte vyryť meno príjemcu alebo inú správu. Je to tiež skvelý darček na oslavu novej práce, prianie zábavy na cestách, pre tých, ktorí radi športujú alebo pre svojich blízkych, ktorí začínajú nový kurz alebo školu.

Naša kvalitná hliníková termoska má objem 500 ml a udržuje teplotu svojho obsahu príjemne chladnú alebo horúcu, podľa toho, čo potrebujete. Štýlová čierna fľaša vyzerá skvele na každom stole. Prispôsobenie vašej termo fľaše je jednoduché! Jednoducho pridajte meno alebo text podľa vlastného výberu v našom online editore a pozrite si okamžitý náhľad, aby ste videli, ako to bude vyzerať. Keď budete pripravení, pokračujte a objednajte si fľašu. Váš darček potom s veľkou starostlivosťou a pozornosťou vygravírujeme pred odoslaním na Vami zvolenú adresu.

Chcete objednať termosku s menom pre veľkú skupinu ľudí, ako je firma alebo športový klub? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie pomocou kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?