Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Wellness darčeková sada The Gift Label s personalizovaným uterákom pre hostí

The Gift Label wellness darčekový set v personalizovanej krabici - You are wonderful

25 hlasov
Skladom
Vôňa
Možnosti doručenia
Ostrá a plnofarebná tlač
Personalizácia pomocou fotografie, textu, loga alebo koláže
Vrátane luxusného balíka starostlivosti od spoločnosti The Gift Label

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o wellness darčekovej sade:
Značka: The Gift Label
Personalizácia: fotografia, logo, text, meno a/alebo fotokoláž
Obraz: dokonalý obraz v plnej farbe
Pohlavie: unisex
Darček obsahuje: mydlo na ruky (100 ml), krém na ruky (50 ml), sprchový gél (100 ml) & telové mlieko (50 ml)
Vôňa: Kumquat & Bourbon Vanilla (mydlo na ruky & krém na ruky) a mandarínkové pižmo (sprchový gél & telové mlieko)
Rozmery darčekovej krabice: 38.7 x 19.3 x 5.2 cm
Dodatočné informácie: Fľaše sú vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu a obaly z plastu na báze cukrovej repy.
Z technických dôvodov nie je možné pridať cyriliku, arabské, ázijské, grécke alebo špeciálne znaky.

Darujte vašim blízkym luxusné domáce spa s touto personalizovanou wellness darčekovou sadou

Potrebujete si vy alebo vaši blízki trochu oddýchnuť? Táto luxusná wellness darčeková súprava je ideálnym darčekom pre každého, kto si zaslúži chvíľku pre seba. Táto darčeková súprava You are Wonderful od holandskej značky The Gift Label umožní obdarovanému vytvoriť si doma vlastnú wellness chvíľku. Darčeková súprava obsahuje sprchový gél, telové mlieko, mydlo na ruky a krém na ruky, ktoré sú umiestnené v krásnej darčekovej škatuli s personalizovaným obalom s fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu. Mydlo na ruky (100 ml) a krém na ruky (50 ml) majú jemnú vôňu Kumquat & Bourbon Vanilla. Telové mlieko (50 ml) a sprchový gél (100 ml) majú teplú vôňu mandarínkového pižma. Wellness darčeková súprava je plne vegánska a fľaštičky sú vyrobené z recyklovaného plastu, takže urobíte aj niečo pre životné prostredie! Jednoducho použite náš editor a v priebehu chvíľky si vytvorte osobný obal na darčekovú krabičku. Vyberte si zábavný dizajn, pridajte fotografiu a/alebo osobný odkaz podľa vlastného výberu a všetko je hotové. Váš návrh vytlačíme na obal s veľkou starostlivosťou a pozornosťou. Ak máte záujem o veľkú objednávku, kontaktujte naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára v dolnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?