Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darčeková súprava mydla s osobným uterákom pre hostí

72 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Super mäkká zamatová tkanina
  • Personalizácia pomocou fotografie, textu, loga alebo koláže
  • Vrátane troch ručne vyrobených prírodných mydiel

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o plne potlačenej utierke:
Materiál: predná časť 100% mikrovlákno / zadná časť 100% bavlna
Kvalita: 400 gr/m(2)
Rozmery: 30 x 50 cm
Personalizácia: pomocou fotografie, textu, loga a/alebo koláže
Tlač: plná tlač, ostrá ako britva a plnofarebná

Pokyny na pranie:
Uteráky môžete prať na 40°C a dokonca ich sušiť v sušičke

Viac informácií o mydlách:
Vône: Aqua Waterfall, Soft Cotton & Tea Rose Romance
Značka: Dutch Soap Company
Materiál: vegánske s prírodnými ingredienciami, ručne vyrábané mydlo na vlasy a telo
Rozmery mydla: 8,75 x 6 x 2,65 cm (na jedno mydlo)
Hmotnosť: 110 gramov (na mydlo)

Ingrediencie :
Aqua Waterfall: olivát sodný, kokosát sodný, stearan sodný, voda, glycerín, chlorid sodný, glutamát sodný, diacetát, vitis, vinifera, kaolín, parfum, hexyl cinnamal, butylfenyl metylpropional, alfa-izometyl ionón, linalool, limonén, CI77007

Mäkká bavlna: olivát sodný, kokosát sodný, stearan sodný, voda, glycerín, chlorid sodný, glutamát sodný, diacetát, vitis, vinifera, prunus armeniaca, kaolín, parfum, benzyl, salicylát, hydroxycitronnellal, linalool, citral, alfa izometyl ionón, ionón.

Čajová ruža Romance: olivát sodný, kokosát sodný, stearát sodný, voda, glycerín, chlorid sodný, glutamát tetrasodný, diacetát, vitis, vinifera, rosa leaf, kaolín, parfum, citronellol, linalool, citral, geraniol, limonén, CI75470.

Rozmery darčekovej krabičky: 19,2 x 9,7 x 7,1 cm
 

Koho prekvapíte personalizovaným uterákom pre hostí a luxusnou darčekovou sadou s lahodnými mydlami?

Hľadáte pekný darček na kolaudáciu alebo svadobný dar? Potom je táto súprava s mydlami a uterákom pre hostí s potlačou ako stvorená, pretože si uterák pre hostí vytlačíte úplne podľa svojho želania s fotografiou, menom alebo logom. Potlačený uterák sa dodáva v darčekovej krabičke s tromi prirodzene ručne vyrobenými mydlami, ktoré sú tiež 100% vegánske. Táto darčeková sada mydla a uteráka je tiež pekným darčekom pre niekoho, kto sa sťahuje do izby, s vytlačenou kolážou má vždy pamiatku domova.

Váš osobný uterák pre hostí je vyrobený zo super mäkkej bavlny a je zakončený štýlovými doskami. Môžete si nechať vytlačiť celý uterák 30x50 a jednoducho ho vložiť do sušičky, je to také jednoduché. Vytlačiť si jedinečný uterák sami je super jednoduché. Stačí pridať fotku, text, logo alebo koláž k jednému zo skvelých návrhov a my potom váš návrh vytlačíme na uterák.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?