Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Pozdvihnite svoje oslavy pomocou našich krásnych gravírovaných pohárov na šampanské, ktoré dodajú eleganciu každej príležitosti. Každý pohár je vyrobený precízne a starostlivo a obsahuje meno a/alebo text podľa vášho výberu, aby sa každý dúšok stal nezabudnuteľným zážitkom. Personalizujte si svoju sadu ešte dnes a pripite si na nezabudnuteľné chvíle vo veľkom štýle.

Personalizované gravírované poháre na šampanské

Neexistuje žiadny lepší pohár na štrngnutie a oslavy, ako sú poháre na šampanské. Naše personalizované gravírované poháre na šampanské sú ideálne, keď si chcete vychutnať šumivé víno, šampanské, prosecco, spumanti, cava a dokonca aj nealkoholické alebo detské šampanské. Oslava dôležitých chvíľ s vašimi vlastnými prispôsobenými pohármi na šampanské je ako čerešnička na torte. V YourSurprise máme všetko, čo potrebujete na to, aby ste si okamžite vytvorili tie svoje.

Gravírované poháre na šampanské

U nás v Yoursurprise používame veľmi špecifickú techniku na personalizáciu pohárov na šampanské. Používame vysokokvalitné laserové gravírovanie. Na povrch pohárov vám vygravírujeme mená, dátumy, odkazy, a dokonca aj logo. Znamená to, že gravírovanie je trvácne a vhodné do umývačky riadu, čo umožňuje príjemcovi (príjemcom) používať ich a uchovávať si ich ako pamiatku na spoločný okamih.

Personalizované poháre na šampanské pre konkrétne príležitosti

Existuje mnoho príležitostí, ktoré ponúkajú perfektné chvíle na použitie našich gravírovaných pohárov na šampanské. Čo hovoríte na oslavu 18., 30. alebo 40. narodenín? Oslávenec bude milovať svoj vlastný pohár s menom alebo dátumom narodenia a bude mu pripomínaný jeho špeciálny deň vždy, keď ho použije. Ďalšou špeciálnou príležitosťou, pre ktorú sú ryté poháre na šampanské nádherným darčekom, je svadba! Môžete si dokonca vytvoriť prispôsobenú darčekovú súpravu šampanského Moet & Chandon s pohárom vrátane dreveného puzdra, fľaše šampanského alebo prosecca a páru personalizovaných pohárov. Ak už hovoríme o použitiu pohárov z tej romantickej stránky, taktiež sú tiež originálnym nápadom na Valentína alebo na výročie. Vytvorte pre pár sadu gravírovaných pohárov na šampanské, pričom každý pohár prispôsobíte menom a dátumom.

Vytvorenie vlastných pohárov na šampanské

Pri vytváraní vlastných personalizovaných pohárov na šampanské sa môžete plne oddať svojej fantázii. Pomocou nášho online editora si môžete svoj darček vytvoriť veľmi rýchlo a jednoducho. Nájdete tu množstvo rôznych prevedení a dizajnov, z ktorých si môžete vyberať, alebo sa môžete rozhodnúť jednoducho pridať text podľa vlastného výberu, je to úplne na vás. Dodajte svojmu darčeku dokonalú ozdobu pomocou prispôsobeného blahoželania alebo personalizovanej fľaše šampanského.