Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Balenie koktailových nápojov s gravírovanými pohármi

86 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o nápojovom balíčku:
Obsah: tri hotové koktaily (karibské espresso rumtini, rumový punč z praženého ananásu, opečená kokosová colada), dva personalizované poháre, štyri nerezové slamky, kocka ľadu podnos
Rozmery balenia: 39 x 30 x 11,5 cm

Viac informácií o koktailovom pohári:
Množstvo: 2 kusy 
Prierez: 7,7 cm  
Výška: 15,4 cm 
Obsah: 41,4 cl 
Personalizácia: s názvom
Spracovanie: kvalitné laserové gravírovanie 
Farba gravírovania: biela, takže výsledok sa mierne líši od produktu foto 
Navyše: poháre je možné personalizovať samostatne a sú vhodné aj do umývačky riadu

Viac informácií o rume:
Názov: Bacardi Rumový punč z pečeného ananásu 
Obsah: 200 ml
Krajina pôvodu: Karibik
Percentuálny obsah alkoholu: 12,5 % 
Charakter: lahodný punč s dominantnými tónmi zrelého ananásu. Jemné a príjemne zaoblené v chuti

Názov: Bacardi Caribbean espresso rumtini
Obsah: 200 ml
Krajina pôvodu: Karibik
Percentuálny obsah alkoholu: 12,5 % 
Charakter: arómy Kolový orech a vanilka so sviežosťou ľadovej kávy, tmavej čokolády a nádychom starnutého rumu Bacardi. Lahodne jemná a ľahko sa pije

Názov: Bacardi Toasted kokosová colada
Obsah: 200 ml
Krajina pôvodu: Karibik
Percentuálny obsah alkoholu: 12,5 % 
Charakter: aróma z pečeného kokosu a tropického ovocia s pretrvávajúcou praženou chuťou a nádychom dulce de leche. Lahodne chutné s teplou rumovou dochuťou

Prekvapte koktailového kráľa alebo kráľovnú týmto koktailovým balíčkom

Máte najlepšie rozhovory s tým jedným priateľom pri vychutnávaní koktailu? Alebo je vaša matka kráľovnou kokteilov? Možno vám váš priateľ bez námahy odrecituje z hlavy všetky ingrediencie na kokteily. Potom ste trafili klinec po hlavičke s týmto koktailovým balíčkom ako darčekom.

Dva krásne, robustné poháre na koktaily si môžete prispôsobiť menom, takže robenie koktejlov bude pre vás ešte zábavnejšie. Vaše mená budú starostlivo vyryté na oboch pohároch v našom darčekovom štúdiu. Alebo si môžete zvoliť iné meno na druhom pohári, to je samozrejme tiež možné.

Okrem personalizovaných pohárov v balení nájdete tri koktaily Bacardi, štyri udržateľné slamky z nehrdzavejúcej ocele vrátane čističa a formu na ľad. Tento lahodný koktail je za chvíľu na stole! A fľaše sú prázdne? Potom môžete byť naozaj kreatívni. Pripravujete si daiquiri, sex on the beach alebo mojito? Nemusíte si vôbec vyberať, stačí si ich všetky raz vyrobiť. Na zdravie!

Darujete tento rok tento prekvapivý koktailový balíček ako reklamný darček? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie pre vhodnú cenovú ponuku prostredníctvom kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?