• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Prekvap svojich najbližších 🎁 darčekom s doručením priamo doma, nech vedia, že na nich myslíš! 💖
Domáce dekorácie
Všetky designy nájdeš v Editore
Všetky designy nájdeš v Editore
Všetky Domáce dekorácie darčeky

Domáce dekorácie

Kto povedal, že si môžeš len vyzdobiť svoj domov, keď sa pohybuješ? Zakaždým, keď budete potrebovať malú zmenu, môžete zmeniť svoju domácu dekoráciu! Nemusíte vyzdvihnúť štetec a začať znovu maľovať celý dom, aby ste vytvorili nový a svieži vzhľad. Na YourSurprise ponúkame zábavnú domácu dekoráciu, ktorá zmení vzhľad vášho domova veľmi jednoducho a osobne. Existuje mnoho rôznych farieb, textílií, vzorov, tvarov a veľkostí, z ktorých si môžete vybrať, čokoľvek si vyberiete, vždy sa zmestí do vášho interiéru!

Prispôsobený vankúš

Neexistuje žiadna taká vec ako "príliš veľa vankúšov", čo je perfektné, pretože sú úžasné (re) zdobia miestnosť s! S jasnou farbou alebo dizajnom na vankúšoch môžete ľahko urobiť miestnosť jasnejšou a príjemnejšou. Nikdy nebolo jednoduchšie prispôsobiť vankúše s vlastnou fotografiou a textom! S trochou pomoci od užívateľsky prívetivého editora môžete vytvoriť darček, ktorý je jedinečný aj osobný. Vyberte si svoj obľúbený tvar vankúša a farbu, aby sa zmestili do vášho interiéru, alebo aby to vyniklo. Personalizované vankúše sú skvelým spôsobom ako ozdobiť detskú izbu, obývaciu izbu alebo spálňu. Začnime (re) zdobenie!

Detská stolička

Deti sa radi zapájajú do výzdoby domu, najmä do svojej vlastnej izby. Vytvorte priestor pre deti, aby si sadli a relaxovali so špeciálnou detskou stoličkou . Tieto super pohodlné stoličky sú menšie ako bežné stoličky a môžu byť vyšívané ich menom. Toto bude ich nové obľúbené miesto v dome! Nie je potrebné sa obávať, ak sú deti trochu chaotický, kryt a sedadlo sú odnímateľné a možno ich prať v práčke. To je tiež veľký darček k narodeninám alebo na Vianoce!

Kúpeľňové doplnky

Pri zdobení svojho domova nemôžete vynechať kúpeľňu. S niekoľkými zábavnými a osobnými kúpeľňovými doplnkami vytvoríte úplne nový vzhľad. Navrhnite nový dávkovač mydla s vlastnou fotografiou alebo dizajnom a pridajte k nemu meno, dátum alebo text. Jedná sa o jedinečný dar v domácnosti. Chcete začať deň s veľkým úsmevom? Navrhnite si vlastný držiak zubnej kefky ! Vytvorte si vlastný dizajn alebo si ho vyberte v editore, pridajte svoju obľúbenú fotografiu a text. Kto vás prekvapí týmito skutočne jedinečnými darčekmi?
Ako Vám môžeme pomôcť?
1 s