Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Princezná Traveler foto kufor

1,964 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Najostrejšia tlač na najjemnejší materiál
  • Kvalitné zipsy a 4 kolieska
  • Objednajte si inlay pre nekonečné variácie
  • Super ľahký fotografický kufor, vhodný ako príručný

Špecifikácie darčeka

Ďalšie informácie o fotografickom kufri: 
Značka: Princess Traveler 
Rozmery*: 51x35x22cm 
Hmotnosť (keď je prázdna): 2,6 kg 
Obsah: 36 litrov 
Materiál predný: 100% polykarbonát 
Materiál: ABS 
Materiál potlače: 0,4 mm polyprop 
Vlastnosti tlače: UV odolné a šetrné k životnému prostrediu 
Kolesá: 4 kolieska 
Extra: Kabína 

*Poznámka: Rozmery sa vzťahujú na kufor vrátane koliesok a zasunutej rukoväte.
Personalizácia je na vložke kufra.

Používanie ručného zámku
Zámok je prednastavený na 0-0-0. Stlačte tlačidlo na bočnej strane a držte ho v tejto polohe, otočte kolieska a nastavte si 3 čísla. Uvoľnite tlačidlo a vaše číslo je nastavené. Pri nastavovaní čísel dávajte pozor, aby ste tlačidlo neuvoľnili. 

Vytvorte si svoj vlastný jedinečný super ľahký kufor s fotografiou!

Cestujte pohodlne s touto firmou, ale super ľahký fotografický kufor Princess! Môžete ľahko urobiť tento tvrdý kufor z princeznej naozaj jedinečný s vlastnou fotografiou. Týmto spôsobom budete nielen mať najlepší kufr, ktorý vyniká, pretože na vašom obrázku, ale môžete tiež baliť veľa extra batožiny, pretože špeciálny ľahký materiál. Ideálny kufor pre každú dovolenku alebo služobnú cestu!

Kufrík Princezná Traveler má 4 kolieska, ktoré sa dajú otočiť o 360 stupňov. Kufrík je dodávaný s vnútorným priestorom so skríženými elastickými pásmi pre jednoduché a bezproblémové balenie. Vďaka vysoko kvalitným zipsom s uzávermi na zips Princess Traveler sa cestovanie stane ešte zábavnejším. A najlepšia časť je: s vlastným jedinečným dizajnom fotografií nájdete svoj kufrík v mori batožiny na letisku za sekundu!

Princess Traveler je holandská značka s medzinárodnou pôsobnosťou. Značka ponúka veľký sortiment cestovných a športových potrieb. Hlavnými hodnotami spoločnosti sú: cenovo dostupný luxus, kvalita, spoľahlivosť a inovácia produktov. Vyznačujú sa inováciou, praktizovaním holandského dizajnu a používaním vysoko kvalitných materiálov. Princess Traveler je špeciálne známy pre ich obzvlášť silné ľahké kufre. Pozor: personalizovať je možné iba prednú časť/vložku

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?