Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Krabica na sušienky s Oreo

Okrúhla potlačená plechovka na sušienky - Oreo

259 hlasov
Skladom
Tvar
Prispôsobenie
Možnosti doručenia
Plnené lahodnou čokoládou Oreo
Váš dizajn s vysokokvalitnou tlačou
Lesklá a veľmi pevná plechovka

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o dóze na sušienky:
Tvar: okrúhly
Materiál: cín
Rozmery: 15,3 x 15,3 x 5,1 cm
Obsah: potiahnuté Oreo & ; Oreo potiahnuté biele 
Hmotnosť: 165 gr
Prispôsobenie: fotografia a/alebo text na hliníkovej fotografickej platni na veku
Navyše: odporúča sa ručné umývanie

Oreo sušienky poliate mliečnou čokoládou:
Zloženie : cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, bambucký tuk, chudé kakaový prášok 4,5 %, repkový olej, odtučnené Sušené MLIEKO, PŠENICA ŠKROB, laktóza (z MLIEKA), glukózo-fruktózový sirup, emulgátory (SOJOVÝ LECItín, E492, slnečnicový lecitín, E476), kypriace látky (uhličitany draselné, uhličitany amónne, uhličitany sodné), soľ, arómy. 
Alergény:obsahuje mlieko, sóju, pšenicu, obilniny obsahujúce lepok. Kakaové sušienky (38 %) s náplňou s vanilkovou príchuťou (19 %), poliate polevou s príchuťou mliečnej čokolády (43 %).

Oreo sušienky poliate bielou čokoládou:
Zloženie : cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, bambucký tuk, repkový olej, odstredené SUŠENÉ MLIEKO, nízkotučný kakaový prášok 2 %, < b>PŠENIČNÝ ŠKROB, laktóza (z MLIEKA), sušená srvátka (z MLIEKA), glukózovo-fruktózový sirup, MLIEČNY TUK , emulgátory (SÓJOVÝ LECITÍN, E492, slnečnicový lecitín), kypriace látky (uhličitany draselné, uhličitany amónne, uhličitany sodné), soľ, arómy. Kakaové sušienky (38 %) s náplňou s vanilkovou príchuťou (19 %), pokryté polevou s príchuťou bielej čokolády (43 %).
Alergény:obsahuje mlieko, sóju, pšenicu, obilniny obsahujúce lepok .

Bohužiaľ, pri tropických teplotách nad 25 stupňov vám nemôžeme zaručiť, že čokoládový darček dostanete v perfektnom stave. Máte otázky? Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis. 

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné spracovať čísla, cyriliku, turečtinu alebo špeciálne znaky.
 

Komu dáte okrúhlu formu na sušienky naplnenú lahodným Oreo?

Chcete prekvapiť skutočného milovníka Oreo jedinečným a osobným darčekom? Táto okrúhla darčeková dóza je ideálnym darčekom pre každú príležitosť! Plechovka je naplnená zmesou lahodného Orea pokrytá vrstvou čokolády. Plechovku môžete potlačiť sladkou fotografiou a menom obdarovaného alebo si môžete vybrať niektorý z pekných dizajnov. Môžete tiež pridať bezplatnú darčekovú kartu so špeciálnou správou pre príjemcu. Týmto je váš darček kompletný!

Vyrobiť si takúto formu na sušienky sami nie je vôbec ťažké! V šikovnom editore si vyberiete jeden dizajn a pridáte svoju obľúbenú fotografiu a prípadne meno obdarovaného. Potom zabezpečíme, aby bolo vaše umelecké dielo s láskou vytlačené na okrúhlej darčekovej dóze. Jedinečný a hlavne chutný darček na Deň matiek, Valentína alebo len tak ako prekvapenie pre najlepšiu kamarátku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?