Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

10 Darčeky

Personalizovaný servírovací podnos s fotografiou a/alebo textom

Naše drevené podnosy je možné prispôsobiť fotografiou, kolážou, menom, logom a/alebo textom podľa vášho výberu a vytvoriť tak dokonalý darček pre vášho blízkeho alebo do vašej domácnosti. V našom online editore si môžete vybrať veľkosť a farbu, ktoré sa najlepšie hodia k danej príležitosti, pridať jednu alebo viac fotografií a text podľa vlastného výberu. Váš návrh bude vytlačený na hornej časti strednej časti podnosu, presne podľa vašich predstáv, farebne a s krásnym lesklým povrchom.

Prispôsobené servírovacie podnosy v rôznych veľkostiach a farbách

Naše prispôsobené podnosy sú k dispozícii v dvoch veľkostiach: strednej (33 x 20 cm) a veľkej (43 x 28 cm) a vo farbách čierna a béžová. Každý podnos je vybavený praktickými držadlami na každej strane podnosu a má drevený rám s pevným stredom z tvrdej dosky. Váš dizajn je dokončený luxusným vysoko lesklým náterom, ktorý uľahčuje čistenie a sušenie.

Personalizovaný servírovací podnos na výročie alebo Valentína

Či už sa blíži romantická príležitosť, alebo chcete prekvapiť svojho Valentína chutnými raňajkami do postele, naše personalizované servírovacie podnosy sú dokonalým spôsobom, ako dodať svojej láske špeciálny nádych. Pridajte svoju obľúbenú fotografiu a osobný odkaz, aby bol naozaj jedinečný, je to originálny darček, ktorý ste určite ešte nevideli!!! Personalizovaný podnos na Deň matiek alebo Deň otcov

Jedným z najvzácnejších momentov, ktoré im môžete na Deň matiek a otcov darovať, sú raňajky do postele, ktoré im podávajú ich ratolesti. Hoci raňajky nemusia byť dokonalé, personalizovaný podnos s fotografiami ich detí im určite vyčarí úsmev na tvári.

Personalizovaný servírovací podnos na Vianoce

Či už si na Štedrý večer urobíte pohodlie s horúcou čokoládou a občerstvením, alebo začnete Štedrý deň so šálkou čaju alebo kávy pred rozbaľovaním darčekov, naše personalizované servírovacie podnosy dodajú vášmu domovu tú správnu vianočnú atmosféru! Pridajte svoje obľúbené fotografie spoločne strávených Vianoc, slová obľúbenej vianočnej piesne alebo jeden z našich návrhov.

Personalizovaný servírovací podnos do kuchyne

My ľudia sme vždy vynaliezaví, len nie vždy dokážeme všetko uniesť a udržať, čo dokáže podnos! Uľahčite si život pomocou prispôsobeného servírovacieho podnosu! Či už servírujete večeru pre rodinu, nápoje pre priateľov alebo občerstvenie pre vás a vášho partnera počas večerného sledovania Netflixu, prispôsobený servírovací podnos je presne to, čo potrebujete.

Personalizovaný servírovací podnos pre vašu domácnosť

Prispôsobené servírovacie podnosy sú veľmi univerzálnym riešením a môžu byť vo vašej domácnosti funkčné aj elegantné. Podnosy sa tradične používajú na servírovanie jedla a/alebo nápojov, sú praktické a elegantne navrhnuté. Na nedeľné obedy s rodinou, večere a aperitívy s priateľmi, raňajky na balkóne alebo občerstvenie na pohovke... možnosti sú nekonečné! Pridajte na konferenčný alebo jedálenský stôl prispôsobený servírovací podnos s kyticou kvetov, sviečkami alebo časopismi, aby ste dosiahli ucelený a nepreplnený vzhľad. Prispôsobte si servírovací podnos svojmu obľúbenému dizajnu, aby ladil s interiérom vášho domova, alebo ho darujte svojim blízkym!

Personalizované servírovacie podnosy na párty alebo svadbu

Svadby a oslavy sú zvyčajne nielen intímnymi a osobnými chvíľami, ale zúčastňuje sa na nich aj veľký počet ľudí. V takejto atmosfére sú podnosy na mieru tým správnym doplnkom, ktorý urobí tento okamih výnimočnejším, jedinečnejším a nezabudnuteľným. Servírujte šampanské, koktaily alebo predjedlá, zakomponujte ich do svojho stola alebo rozdajte svoje pozornosti pomocou prispôsobených servírovacích podnosov.