Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Krabička Celebrations s menom

100 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Lahodná zmes prekvapivých čokolád
  • V praktickej krabičke
  • Váš dizajn ostrý ako žiletka a plnofarebný

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o krabičke Celebrations: 
Náplň: Sada plnených mliečnych čokolád, sušienok z mliečnej čokolády a oblátok z mliečnej čokolády 
Hmotnosť: 196 gramov 
Rozmery krabičky: 14,1 x 14,1 cm 
Personalizácia: názov a motív na obale, ktorý je umiestnený okolo krabice 
Potlač: ostrá a plnofarebná

Zloženie: Cukor, glukózový sirup, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, maslový tuk (z mlieka), laktóza, palmový tuk, arašidy, kokos, sušená srvátka (z mlieka), pšeničná múka, slnečnicový olej, sušené plnotučné mlieko, emulgátory (sójový lecitín, E471), výťažok z jačmenného sladu, odstredené kakao, soľ, zvlhčovadlo (glycerol), prášok z bielkovín kuracích vajec, prírodný vanilkový extrakt, kypriace látky (E341, E500, E501), mliečne bielkoviny, pšeničný lepok. (Môže obsahovať: lieskové orechy, mandle, ovos). Kakao minimálne 25%.

Informácie pre alergikov: obsahuje arašidy, sóju, obilniny obsahujúce lepok, jačmeň, pšenicu, vajcia, mlieko, laktózu Môže obsahovať stopy: orechov, mandlí, lieskových orechov, ovsa. 

Dobré vedieť: bohužiaľ, pri tropických teplotách nad 25 stupňov nemôžeme zaručiť, že čokoládový darček dostanete v perfektnom stave.Máte nejaké otázky? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Z technických dôvodov nemôžeme tlačiť interpunkčné znamienka, špeciálne znaky, arabské znaky.

Táto personalizovaná krabička Celebrations je najchutnejším prekvapením zo všetkých!

Hľadáte prekvapivý darček s osobným nádychom? Potom je táto krabička Celebrations perfektná! Rukáv si navrhnete sami so svojim menom a témou podľa vlastného výberu. S týmto krásnym darčekom vytvoríte pre každého nádherný okamih rozmaznávania. Super zábavný darček k narodeninám, ale je ideálny aj ako poďakovanie, na oslavu výročia alebo na prekvapenie v kancelárii. Túto super naplnenú krabičku si môžete samozrejme objednať aj pre seba. So slávnostnou darčekovou krabičkou Celebrations sa môžete vydať akýmkoľvek smerom!

Vaša osobná krabička Celebrations je plná lahodnej zmesi čokolád: Mars, Snickers, Twix, Milky Way, Bounty, Maltesa, Galaxy a Galaxy Caramel. Samozrejme si ju môžete užiť sami, ale nie je oveľa zábavnejšie si to užiť spoločne? Je ťažké personalizovať si svoj jedinečný box Celebrations? Vôbec nie! Vyberte si príležitosť, napríklad chcete niekomu zablahoželať, poďakovať mu alebo mu povedať, že ho máte radi? Potom zadajte meno a v editore vyberte motív. Vaše výtvory tlačíme ostré ako žiletka a plnofarebne. Začnite rýchlo personalizovať!

Chceli by ste si objednať väčšie množstvo? Pre osobnú ponuku kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?