Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Akrylové svetlo so stojanom

Personalizované svetlo s názvom - Obdĺžnik

519 hlasov
Skladom
Tvar
Možnosti doručenia
  • Vysokokvalitné laserové gravírovanie
  • S menom alebo textom podľa vášho výberu
  • USB, nie sú potrebné batérie

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o gravírovanej lampe s dreveným stojanom:
Rozmery fotolampy: 13,5 x 20,5 cm
Rozmery dreveného stojana: 3,6 x 14,5 cm
Materiál lampy: priehľadný akryl
Personalizácia: gravírovanie textu 
Farebné gravírovanie: biela

Navyše:
- USB kábel súčasťou balenia, nie sú potrebné batérie
- LED svetlo s tromi rôznymi farbami 

Čas nabíjania: 4 hodiny

Doba svietenia po nabití:
1.Teplé alebo biele svetlo: 7 hodín
2.Teplé a biele svetlo (zmiešaný režim): 3,5 hodiny

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné spracovať cyriliku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Lampa sa dodáva s ochrannou vrstvou, ktorá chráni vaše gravírovanie.

Nechajte svojich blízkych zažiariť so štýlovou lampou s gravírovaním

Dodajte každému interiéru teplo, štýl a osobný nádych s našou gravírovanou lampou.

Či už hľadáte perfektnú lampu, ktorá doplní vašu obývačku, spálňu alebo iný priestor, alebo hľadáte krásny darček pre milovanú osobu, s touto gravírovanou lampou ste vždy na správnom mieste. Pretože môžete pridať meno alebo text podľa vlastného výberu, môžete si lampu úplne prispôsobiť a prispôsobiť ju miestnosti, príjemcovi alebo príležitosti, pre ktorú hľadáte darček. Môžete napríklad niekoho prekvapiť originálnym darčekom na kolaudáciu v jeho novom domove alebo vyčariť úsmev na tvári svojej mame, sestre či babičke v deň jej narodenín. Svojmu blízkemu môžete urobiť radosť aj vtedy, keď oslavujete výročie alebo mu len chcete dať najavo, ako ho máte radi. Dokonalé nočné svetielko môžete vyrobiť aj do detskej izby vlastného dieťaťa alebo nastávajúcej mamičky. Alebo si doprajte túto krásnu gravírovanú lampu a dodajte svojmu interiéru osobitý šmrnc. Výber je obrovský!

Naše gravírované LED svietidlo je vyrobené z priehľadného odolného akrylového plechu s krásnym dreveným stojanom. Štýlová lampa je dodávaná s USB káblom, takže nepotrebujete batérie, čo je veľmi jednoduché. LED svetlo má 3 rôzne farby, takže si ho môžete meniť a vybrať si tú správnu možnosť pre každú miestnosť. Vyrobiť si vlastnú personalizovanú lampu je veľmi jednoduché! Pridajte svoje meno alebo text podľa vlastného výberu v niekoľkých jednoduchých krokoch v našom online editore a okamžite si pozrite náhľad. Keď ste so svojím dizajnom spokojní, zadajte objednávku. Váš dizajn vyryjeme do lampy s veľkou láskou a následne pošleme na Vami požadovanú adresu. Na čo čakáte? Vytvorte si svoje vlastné prispôsobené svietidlo!

Chceli by ste prekvapiť viacerých ľudí vyrytou lampou? Pre väčšie množstvá kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?