Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

6 Darčeky

Bavlna taška s vlastným dizajnom alebo menom

Bavlna tašky sú v kurze. Netreba sa tomu čudovať, veď v dnešných časoch sa ľudia snažia nakupovať udržateľnejšie a používať čo najmenej plastov. Takáto taška sa pomaly stáva nevyhnutnosťou.

Bavlna taška s vlastným menom alebo dizajnom

Na stránke YourSurprise si môžete navrhnúť vlastnú plátenú tašku. Na výber máte tri farby: bielu, čiernu alebo prírodnú. Do nášho nástroja na úpravu zadajte vlastný text alebo si vyberte niektorý z dostupných návrhov.

Bavlna taška s monogramom

Bavlna tašky s jedným písmenom sú veľmi populárne: zadajte prvé písmeno svojho krstného mena. V našom nástroji na úpravu nájdete všetky písmená abecedy v rôznych štýloch, takže vaša taška bude naozaj originálna.

Bavlna taška s fotografickou kolážou

Máte veľa pekných fotografií a chcete niekomu podarovať originálny darček? Navrhnite plátennú tašku s kolážou z vlastných fotiek. Počet fotografií si môžete vybrať. Dokonca si môžete nechať potlačiť aj nápis alebo meno.

Plátená taška s letnou potlačou

Chystáte sa na pláž a chcete zapôsobiť plážovou plátenou taškou? Vyberte si svieži letný dizajn a hor sa k vode.

Plátené tašky ako firemný darček

Hľadáte pekný darček, ktorým by ste potešili svojich klientov? Čo poviete na plátenú tašku s logom vašej firmy alebo so zábavným sloganom? Takéto tašky je radosť rozdávať, ale aj dostávať. Okrem toho sú šetrné k životnému prostrediu, pretože nahrádzajú plastové tašky.

Plátené tašky ako súčasť marketingu

Plátené tašky sú okrem toho veľmi pekné a dajú sa použiť na marketingové účely. Rozdávajte ich na veľtrhoch, konferenciách alebo iných podujatiach. Možno sa nájdu aj nejakí sponzori, ktorí by do tašiek pridali nejaké reklamné predmety, a premenili ich tak na udržateľný reklamný balíček.

Plátená taška superhrdinu pre vašich zamestnancov

Pracujú vaši zamestnanci vo dne v noci? Sú pre vás skutočnými superhrdinami? Prekvapte ich plátenou taškou s nápisom SUPERHERO, pekným obrázkom a ich menom. Vaši zamestnanci sa takémuto darčeku určite potešia a navyše sa tašky môžu stať zberateľskými úlovkami.