Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

XXL Princezná kufor

338 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Ďalšie informácie o fotografickom kufri: 
Make: Princess Traveler 
Rozmer*: 77 x 52 x 27 cm 
Hmotnosť (prázdna): 6 kg 
Obsah: 102 litrov 
Materiál vpredu: 100% polykarbonát 
Materiál vzadu: ABS 
Materiál potlače: polypropylén s hrúbkou 0,4 mm 
Vlastnosti potlače: UV odolné, šetrné k životnému prostrediu a vodotesné 
Kolesá: 4 kolieska 

*Poznámka: Rozmery sa vzťahujú na kufor vrátane koliesok a zasunutej rukoväte.
Personalizácia je na vložke kufra.

Návod na obsluhu Kombinovaný zámok 
Zámka je nastavená na 0-0-0. Stlačte tlačidlo na boku a držte ho stlačené, otáčajte kolesami a nastavte 3-miestny kód. Uvoľnite tlačidlo na pravej strane a váš kód je nastavený. Počas nastavovania sa uistite, že ste tlačidlo neuvoľnili. 
 

Jednoducho si vytvorte jedinečný super ľahký kufor XL Princess Traveler s fotografiou!

Cestujte ešte pohodlnejšie s týmto robustným, ale super ľahkým foto kufrom Princess! Je to super jednoduché prispôsobiť tento pevný kufor princeznou s fotografiou. Budete mať nielen osobný pevný kufr, ktorý vyniká svojou vlastnou fotografiou, ale môžete si vziať aj extra batožinu kvôli výnimočnej ľahkej váhe kufra. Šikovný, keď idete na dovolenku, ale tento kufor je tiež veľmi vhodný pre služobné cesty!

Fotografický kufor Princess Traveler má 4 otočné kolieska s 360 ° smerom otáčania. Kufr má tiež pevnú kombinovanú zámku TSA a delič na vnútornej strane a elastické krížové popruhy pre jednoduché a bezproblémové balenie. Okrem toho má kufor vysoko kvalitné zipsové uzávery, zakončené zipsami Princess Traveler. S týmto ľahkým kufrom je ešte jednoduchšie a pohodlnejšie cestovať štýlovo!

Princess Traveler je holandská značka s medzinárodným štýlom. Značka ponúka širokú škálu cestovných a športových potrieb. Cenovo dostupný luxus, kvalita, spoľahlivosť a inovácia výrobkov sú pre spoločnosť mimoriadne dôležité. Vyznačujú sa inováciou, použitím holandského dizajnu a používaním vysoko kvalitných materiálov. Princezná Traveler je známa najmä vďaka svojej mimoriadne pevnej a ľahkej batožine. Pozor: personalizovať je možné iba prednú časť/vložku.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?