Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Sviečky vytvárajú hrejivú a romantickú atmosféru. Prispôsobte si sviečku fotkou a/alebo textom a prekvapte milovanú osobu.

10 Darčeky

Personalizované sviečky

Ak hľadáš originálny darček na kolaudáciu nového domu, sväté prijímanie, krst alebo inú špeciálnu príležitosť, sviečka personalizovaná Tvojim potrebám určite poteší! YourSurprise ponúka možnosť personalizovať si svoju vlastnú sviečku vybranou fotkou alebo textom.

Personalizovaná sklenená sviečka

Ponúkame široký výber sviečok, ako sú napríklad sklenené sviečky. Sklenené sviečky sú okrúhle a sú dodávané v dvoch veľkostiach; 10 x 10 x 10 cm a 8 x 9 x 9 cm. Sklenenú dózu, ktorá zostane po vypálení, je možné znovu použiť, napríklad ako stojan na perá alebo kvetináč. Tento darček bude tešiť aj po vypálení sviečky. Na výber ponúkame rôzne vzory. Môžeš nahrať fotku alebo pridať dlhší text k niektorému z našich zábavných vzorov, napríklad fotka s menom príjemcu je skvelý nápad. Ak hľadáš pekný darček ku Dňu matiek, vyber na túto príležitosť jeden z našich super vzorov a prekvap svoju mamu jedinečným darčekom.

Sviečka s potlačou

Ponúkame možnosť vytlačiť fotografiu priamo na sviečku, v nasledujúcich veľkostiach; 9 x 10 cm, 13 x 7 cm a 19 x 10 cm. Každá sviečka horí 40 - 60 hodín, v závislosti od zvolenej veľkosti. To znamená, že sa zo sviečky môžete tešiť dlho! Sviečku môžeš personalizovať pomocou jednej fotografie alebo vytvoriť koláž fotiek. Na výber sú rôzne vzory, takže môžeš dať sviečke špecifický štýl a urobiť z nej napríklad darček na Vianoce, pri narodení bábätka, na svadbu alebo výročie.

Personalizovaná sviečka na prijímanie, krst,... veľkonočná alebo adventná sviečka

Ak hľadáš originálnu sviečku na sväté prijímanie, krst, Veľkú noc alebo advent, vytvor si ju na našej stránke, ako len chceš! Náš online editor ponúka rôzne vzory vhodné na každú z týchto príležitostí so zaujímavými ilustráciami a vopred pripravenými textami. Stačí nahrať svoju fotku a vytvoriť personalizovanú sviečku na každú príležitosť!

Personalizovaná vonná sviečka

Naše vonné sviečky sú fantastickými firemnými darčekmi, rovnako ako ako poďakovanie napríklad svadobným hosťom. Vonné sviečky sú biele, majú vanilkovú vôňu a sú v krabičke. Môžeš k nim pridať obrázok, logo a / alebo text, ktorý umiestnime na vrchnák krabičky. Nech si vyberieš čokoľvek, vytlačíme Ti to a vytvoríme jedinečný z toho darček. Vonné sviečky sú dostupné v setoch po 10, 20, 40, 60, 80 a 100 kusoch.

Personalizovaná pamätná sviečka

Mnoho ľudí sa rozhodne použiť sviečky ako krásny spôsob, ako si pripomenúť svojich blízkych, ktorí zomreli, a to na pohreboch a aj vo svojich domovoch. Pamätná sviečka môže byť dokonalým spôsobom sústrasti a pripomína vašich blízkych, ktorí už zomreli. Umiestnená na poličke alebo krbe dovolí na nich myslieť ešte častejšie.