• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Fiep Westendorp
Obrazovka Pim & Pom - Slnko
Pim & Pom - Plážová taška
Pim & Pom - obed box
Pim & Pom - Detská zástera
Pim & Pom Detská doska - Vychutnajte si jedlo
Pim & Pom Detská doska - auto (4)
Pim & Pom Detská doska - fľaša
Pim & Pom Detská doska - auto (3)
Pim & Pom Detská doska - Boots
Pim & Pom Detská doska - Choď na prechádzku
Pim & Pom Detská doska - auto (1)
Pim & Pom - tričko

Fiep Westendorp

Fiep Westendorp je známa svojou ilustráciou detských kníh. Ona stala sa dobre známa pre jej ilustrácie postavy Jip & Janneke. Spolupráca a priateľstvo s holandským spisovateľom Annie MG Schmidtová trvala celý život a spolu vytvorili mnoho príbehových kníh pre deti. Mnohí ľudia všetkých vekových kategórií vyrástli s podpisovými ilustráciami a dobrodružstvami drzých postáv vo všetkých knihách. V roku 2016 oslávila Fiep Westendorp 100. narodeniny.

Detská zástera

Deti radi pomáhajú v kuchyni, najmä keď pečiete cukrovinky alebo tortu. Zmeňte svoje dieťa na malého kuchára s zásterou pre deti . Zásterky pre deti majú farebné originálne návrhy Fiep Westendorp a sú k dispozícii v rôznych farbách. Môžete ľahko pridať meno svojho dieťaťa do zástery, aby bol osobný darček. Teraz môžu pomôcť mame a otcovi v kuchyni bez toho, aby sa ich oblečenie znečistilo.

Detské obedové boxy

Prinášať obed do dennej starostlivosti alebo do školy je oveľa jednoduchšie a zábavnejšie s detskými obedmi Pim & Pom. Nebudete nájsť žiadne squashed sendviče na spodnej časti detských školských tašiek už a piť kartóny nebude explodovať v knihách a domácich úlohách, keď sú uložené v obed box. S niekoľkými jednoduchými krokmi môžete premeniť tento detský obed na zábavný a osobný darček. Vyberte si farbu obed box a dizajn v editore, pridajte meno dieťaťa na to a máte hotovo! Tieto farebné boxy pre deti sú skvelým darčekom k narodeninám alebo ako darček do školy .

Auto slnečné clony

Slnečné dni sú skvelé, pretože môžete ísť na pláž alebo mať gril na záhrade. Niektorí z nás si dokonca želajú, aby to bolo celé leto! Čo sa nám na slnečných dňoch nepáči, je to, že jasné svetlo môže poškodiť naše oči. Na ochranu vášho dieťaťa pred priamym slnečným svetlom v aute potrebujete slnečné clony. Slnečné clony Pim & Pom urobia slnečné dni alebo letné prázdniny autom menej stresujúce a oveľa farebnejšie. Pridajte fotografiu svojho dieťaťa, domáceho maznáčika alebo ich obľúbenej hračky na slnečné clony, aby bol osobný darček.